| Happy Man a întrebat:

Am cunoscut o fata in zodia rac si imi place nespus de mult dar imi e rrusine sa ii spun te iubesc ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Sti vorba aia? Cu rusinea mori de foamehee heeFugi repede si spune-i te iubesc sa auda toata lumeahee hee

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ai nevoie de parerea mea specializata in dracoaice?laughing
Deci, noua Racelor(laughing) nu ne plac declaratiile astea directe de genul:"Salut! Ce faci? Te iubescsurprise"
Deci, nuhee hee
Deschizi un subiect general. Iubirea de exemplu.Si o intrebi ce crede ea despre acest subiect, dai un citat ceva(daca nu sti nu inventa pe loc ca e posibil sa se prindalaughing), ii oferi o floare si o intrebi daca vrea sa fie prietena ta. Abia apoi ii zici ca o iubesti.Nu din primabig grin
Bineinteles nu imi asum responsabilitatile unui eventual eseclaughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca o sa fii afectuos si atent cu ea fata o sa simta asta, poti sa ii spui pentru inceput ca iti place de ea, ca vrei sa fiti prieteni daca si ea este de acord si pe parcurs in functie de felul cum evoluiaza relatie ii poti spune.

| User a răspuns:

Scrii pe foaielaughing

| adi4ever a răspuns:

Daca iti este rusine nu e o problema. I-a exemplul cainilor care se miros in c*r si ve-ti fi impreunalaughing

| smartalogu a răspuns:

Te plesnesc. Ai idee cate fete am pierdut eu doar pentru ca mi-a fost rusine sa ii spun "Te iubesc"? NU se pot intampla decat 2 variante posibile. 1)Fata v-a rosi toata, se va emotiona si ve-ti incepe sa discutati, ceea ce e un lucru bun, pentru ca poate iesi ceva foarte frumos din asta. 2)Fata te v-a lua la misto, si atunci recomandarea mea sincera e sa o lasi balta. Evident fata aceea nu merita.

| AnAiLuI a răspuns:

Nu conteaza ce zodie esti sau este, nu trebuie sa-ti fie rusine sa-ispui ca o iubesti este ceva normal sa simti pentru cineva un sentiment asa de frumos. Tu trebuie sa iti iei inima`n dinti sh sa te duci la ea sa-i spui ca de ceva timp o placi si ca ai inceput sa o iubesti. Dar sa nu`ti fie rusine pentru ca cu rusinea nu faci nimic si poti pierde chiar si o persoana din cauza asta! Succeslove struck

| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a răspuns:

Si eu sunt rac.si fetele in rac sunt sensibile, nehotarate.
dka o iei prin surprindere probabl nu va sti pe moment cum sa reactioneze
iti recomand sa o iei usor.sa incepi sa o cunosti.sau dka deja va cunoasteti invit'o in oras la un suc.sau la un film cevasmug. si apoy dupa ce incepeti sa va obisnuiti unul cu altu spune-i'ohappy. succes:*

| vyo a răspuns:

Daca iti este rusine inchide ochi.

Răspuns utilizator avertizat
| alina_4026 a răspuns:

Pai odata si odata va trebui sa faci acest lucru, dar daca il vei face mai tirziu sa nu fie tirziu pentru tine.Analizeaza bine lucrurile si fa ceva pentru a fi impreuna si a spune ce simti.Lucrul de azi pe miine asa ramine asa ca actioneaza.Cu rusinea nu ajungi nicaieri.

| latexcap93 a răspuns:

Imi place pepsi mai mult decat cola

| ////////////// a răspuns:

Analizeaza lucrurile cum vei discuta cu ea, cum o vei privi in ochi si vei spune, gandeste-te la un local si invit-o undeva, nu mai ezita pina cind nu ti-a luat-o altcineva pe dinainte, ia-ti inima in dinti daca ai un scop si intr-adevar vreai sa fie realizat ...bafta si nu te da batut stiu ca poti.

| maria_5001 a răspuns:

Nu ii mai zici.
Incerci sa o abordezi intr-un altfel pana prinzi curaj

| annemarie_9916 a răspuns:

Si eu sunt fata si chiar in zodia rac.Sunt cu un baiat cam din decembrie si stiu ca ma iubeste numai prin faptul ca ma alinta ceva de genul ''papusica'' sau ''printesa''. Nu foloseste expresia ''Te iubesc'' decat expresii de genu ''Te pup'' sau ''Sti cat de mult tin eu la tine?''. Este adevarat ca cei in zodia mea sunt ft ft ft greu de cucerit sau de convins dar daca spui c simti prin cuvintele tale nu neaparat un simplu ''Te iubesc'' poate sentimentele tale in rime sau ceva de genul ii va seduce inima repede si usor. Sper ca te-am ajutat:*:*:*:X:X:XwinkingNoroc!

| vintagegreen a răspuns:

Invit-o in oras, la o plimbare ceva.si spune-i.lasa timiditatea la o parte.

| vanesa25 a răspuns:

Sint o multime de feluri posibile de exemplu trimitei un masaj pe telefon sau scrie-i o scrisoare sau daca chiar nu se primeste ivito la o intilnire romantica(fetele asta iubesc)si apropiete de ea mai mult si apoi sarut-o ea o sa inteleaga tot e ce simti pentru ea