| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut o fata intr-o excursie, dar nu prea am vorbit multe... Saptamana asta la scoala insa cand m-a vedea si voiam sa o salut intorcea privirea Chiar nu ma place? I-am dat like la o poza si a scos-o laughing) (totusi stiu ca ei nu ii place nici o poza cu ea) Nu inteleg, nu i-am facut nimic si simt ca ma evita

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Simplu: fata nu te place si nu doreste sa aiba de-a face cu tine, sub nicio forma. Trebuie sa acceptam si ideea ca nu putem fi iubiti de toata lumea!

| ywar a răspuns:

Tu dai like-uri pe Facebook si teastepti sa te placa? Voi sunteti normali la capatana? Vorbeste cu ea!

| MIxXx a răspuns (pentru ywar):

Sa vorbesc laughing)
cum cand eu treceam pe langa ea se uita o secunda la mine si dupa intorcea privirea exact cand voiam sa o salut?

| Iunona a răspuns:

Te rog, lasa lumea virtuala, daca ai ceva de vb cu ea, vb fata in fata. Invit-o la un suc, si daca te refuza atunci renunta. Facebook-ul si relatiile pe net sunt la fel de reale k Big Foot. Toata lumea stie despre ce e vb dar nimeni nu stie nimic real...

| Knife00 a răspuns:

Fb-ul frate...ba frate pe unii va tampeste rau. Tu chiar crezi ca ii pasa ca i-ai dat tu like pe fb? Cu ce o ajuta un like..si..sa fim seriosi..de ce ar scoate poza daca i-ai dat like?