| domdom a întrebat:

Am cunoscut o fata pe hi5 i-am cerut ID de Messenger si am aflat ca fata aceea e la scoala mea m-am intalnit cu ea la scoala ne-am salutat. Dar nu am subiect cu care sa intru in vorba cu ea (sunt rusinos)Dati-mi un subiect cu care sa intru in vorba cu ea.

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Mai intai afla ce lucruri ii plac ce gen de persoana este. Dupa aceea vei sti despre ce sa vorbesti cu ea. happy

1 răspuns:
| LoooVe <3 a răspuns:

O intrebi ce sporturi ii plac, ce filme ii plac, ce parere are despre cutarica, daca asculta..., daca e inrgistrata pe siteul ...com etc.