| Iulia06 a întrebat:

Am cunoscut un baiat acum 2 ani.Mi-a placut "din prima clipa" si invers.Dupa un an,in care ne-am tot intalnit intamplator,am facut cunostinta, schimb de numere etc. dupa 8 luni, am hotarat sa fim impreuna.insa au intervenit 2 probeleme :varsta si distanta(el are 25, iar eu 18 ani). Distanta a fost rezolvata,deoarece venea cand putea in orasul meu.Dar, totusi am fost impreuna timp de 2 luni,in care am facut multe lucruri impreuna,i-am cunoscut parintii, mergeam peste tot impreuna.
Dupa 2 luni am hotarat impreuna ca sa ne despartim pentru ca el nu "dadea semne de viata".
au trecut 4 luni de cand ne-am despartit, dar in acest timp am tot iesit ca amici iar acum 3 seri cand ne-am intalnit,mi-a propus sa ne impacam,insa am cerut timp de gandire deoarece am nevoie sa vad daca trec peste cateva lucruri:faptul ca in momentul cand se enerveaza(si o face destul de repede si des)vorbeste urat,ca nu "da semne de viata" etc.
El nu a avut o relatie serioasa de mult timp,insa nu e o scuza.
Multi mi-au spus ca sunt mica pentru el, dar totusi am tinut la el si inca il plac.

Răspuns Câştigător
| LittleShyDevil a răspuns:

Da, esti mica(nu sunt mai mare decat tinelaughing ),am inteles,tu il iubesti,da, te-a prezentat parintilor, etc, etc, DAR chiar crezi ca el tine asa de tare la tine? Este doar o intrebare.Ai sentimente sincere, dar vad ca el nu tine cont de ele. Daca te iubea/iubeste cu adevarat lasa totul pentru o clipa si eu zic ca intr-un minut poate sa iti raspunda la un mesaj sau etc, macar ca sa vezi tu ca el este bine...Na,eu asa zic. Sper ca m-am facut inteleasa! Numai bine. happy

1 răspuns:
| AlexandruGrecu a răspuns:

Poate si-a dat seama ca a gresit si incearca acum sa repare ceva, impacate macar cateva zile si vezi daca e tot la fel sau daca a facut o schimbarewinking