| marsmallowlover a întrebat:

Am cunoscut un baiat care imi place foarte mult, in prima zi in care ne-am cunoscut am vorbit pe mess mult, parea ca ma place, dar a devenit neinteresat de la un timp.Numai eu il bag in seama, raspunde greu, nu ca inainte.Eu chiar tin la el, si nu stiu daca sa mai continui sa il bag ni seama, sa il astept pe el sa ma salute sau sa o las balta? nu vreau sa par insistenta sau sa il stresez.va multumesc:*

7 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Daca ai sansa sa te intalnesti cu el in realitate incearca sa observi motivul pentru care nu mai e interesat happy "daca iti place ceva lupta pentru acel lucru " happy

| TotEu1993 a răspuns:

Eu te sfatui sa renunti sa nu suferi mai tarziu.Nu cred ca merita sa te rogi de el gaseste al baiat.sunt mult alti care vor sa fie cu tine.cauta si gasesti.Bafta

| 4ever_5725 a răspuns:

Pai pe mess degeaba pui suflet e evident ca nu-i interesat ca altfel te baga el in seama ia nu-i mai vb cateva zile si vezi daca te baga in seama el

| ingerash_8177 a răspuns:

Fa-l gelos;-)

| lav161514 a răspuns:

Ignora-l. Daca asta nu il afecteaza deloc si nu zice el nimic, lasa-l. Gasesti altul.

| RB26DETT a răspuns:

Poate il streseaza ceva sau este intr-o problema, dar cel mai bine ar fi sa nu te dai batuta invita-l la tine acasa sau fai un cadou de ziua lui si spune-i cat simti pentru el, daca nu joaca putin teatru succes!

| KityKity10 a răspuns:

Sunt exact in aceeas situatie.Eu te-as sfatui sa astepti.Incearca sa-ti dai seama daca te plaec sau nu, iar daca nu las-o balta.Nu merita.Acum incearca sa vorbesti cu el si vezi cum reactioneaza.Bafta:*