| Fetitzzzza a întrebat:

Am cunoscut un baiat de 17 ani.Eu am 14 ani.Intr-o seara m-a intrebat daca mai sunt virgina si am raspuns ca da si a spus ca nu ma crede si dupa ce am mai povestit a spus ca ma crede. M-a intrebat daca vreau sa o fac cu el si eu am raspuns ca vreau dar nu sunt pregatita. Mi-a spus ca poate fii el primul, dar nu stiu ce sa ii spun. A spus ca poate doar sa ma "linga" si eu sa il "sug"...si ca daca vreau nu facem dragoste la propriu.Nu stiu ce ar trebui sa ii spun si cum sa procedeez. Tin la el mult si am incredere in el dar el e mai nebunatic de felul lui.Astept raspuns. :X

Răspuns Câştigător
| crysty08 a răspuns:

Incer sunt baiat am 16 ani relativ apropiat de el nebun recunosc la noi asta e varsta cand hormni lucreaza si lucreaza bine si o fata virgina e mana cereasca rar gasesti dar e si varsta eu te satuiesc sa faci cum iti dicteaza inima dar sa nu regreti avnd in vedere ca ai abia 14 ani mai asteota macar s aintri la liceu sa ai 15 anibig grin ai grije de tine daca e ma ti la curent cu ce se intampla si o s aincerc sa iti mai dau cate un sfat

11 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca la 14 ani te pretezi la sex oral, risti sa afle toti din cartier ca esti c... a. Baietii se lauda de obicei cu prestatiile lor sexuale, asa ca daca vrei sa ai vreodata o relatie serioasa si sa nu iti fie rusine cu "istoricul" tau, renunta la ideile astea nebunesti, ai toata viata inainte.

| shtephie a răspuns:

Din cate ai spus, este clar ca nu te iubeste! Vrea doar sa-si bate joc de tine!
Sfatul meu este sa-l indepartezi de tine! Sa nu faci o prostie, mai ales la 14 ani!

| Silvia a răspuns:

Împuşcă-te.

| viatadecacatt a răspuns:

Mai intai fa in asa fel incat sa fiti impreuna si sa te mai astepte macar 1 luna sa vezi cum s comporta si daca arata ca te iubeste, pentru ca e aiurea sa o faceti daca il cunosti decat de o saptamana. Tu il iubesti, dar el te vrea in pat si de iubit nu stii daca te iubeste! Asa ca fiti impreuna si dupa aceea daca simti ca vrei sa o faci cu el.succes.

| νєησм a răspuns:

Ar trebuii sa o faci cu el pentru ca o sa ai parte de placere la max smug dar oricum mult spun sa nu o faci si ce daca ai 14 ani? si ce daca il cunosti de o saptamna? Il iubesti sau nu? Deci.nu se vede? Ce mai astepti? Nu esti pregatita? E atunci lasa-l pe el sa lucrezewinking bafta!

| Mousie a răspuns:

Da-l naibii. Fara suparare dar baiatul asta vrea s a isi bata joc de tine

Răspuns utilizator avertizat
| EuDelia a răspuns:

Bunahappy

EU o sa iti dau un sfat prietenesc dar oricum decizia e a tahappy

eu cred ca daca tu nu esti pregatita nu trebuie sa o faci in nici un cazstraight face sa stii ca chestia asta implica multe consecinte: sarcini nedoritestraight face boli cu transmitere sexuala:-s etc

si daca mai citesc odata ce ai scris cred ca tia propus chestia asta dupa prima oara cand v-ati cunoscutstraight face

asta nu e un semn bun deloc... el vrea doar sa fie in pat cu tine iar pe urma sa te lase fara sai pese de sentimentele talesad
cred ca ar trebui sa astepte cel putin pana cand esti tu pregatita:*

[Don`t forget - friendly advice]
Succes!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa'o o viata avem! si in plus pana la urma tot o sa o faci cu cineva...

| onitza13 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu faci pasul asta mai ales la ani tai.credema ai toata viata inainte sa faci sex asa dupa ce faceti sex el te lasa crede-ma ca el vrea numai o noapte cu tine.scz dar daca nu ma asculti eu ti-am dat doar un sfat. pup

| Fetitzzzza explică:

Ne cunoastem de 1 saptamana.si nu stiu ce sa zic.sunt putin confuza. mi-a spus pe mess daca n`o face cu mine se patreaza pentru alta iar dupa aceea a spus ca mai bine cu mine. Dar nici nu suntem impreunasad ii un baiat tare skump si site ca il adorlaughing se vede pe mine cum ma uit la el. dar nu vreau nici mie sa imi para rau mai incolo.adevaru`e ca chiar nu sunt pregatita. dar sinker mi-e frica sa il pierdstraight face si nu stiu ce sa fac.