| Marynna a întrebat:

Am cunoscut un baiat in grecia, el este din bucuresti, eu sunt din craiova, el are 12 ani, eu 13, in ultima zi(am plecat in aceeasi zi) am mers impreuna prin statiune si ne-am plimbat. Din ziua aceea, gandul mi-e numai la el, l-am visat de cateva ori, orice fac imi aminteste de el. Daca ma uit la un film care nu are nicio legatura cu dragostea, gasesc eu ceva sa-mi aminteasca de el, daca ascult o melodie, imi aminteste de el, simt acea senzatia ca si cum ti-ar infige cineva un cutit in suflet.Am id-ul lui insa nu mi-a dat accept

Este posibil sa ii am nr de tel din cartea de telefon, intrebarea mea este urmatoarea:SA SUN? si daca sun si el este, ce ii zic?

6 răspunsuri:
| Andru1996 a răspuns:

laughing bun distatnta prea mare dragostea e si mai mare dar din pacate esti in ca copil si te joci de'a hannah montana si pokemon lasa dragostea stiu e simti e dureros dar nu ai nici o sansa cu el:d

| Bianca_2742 a răspuns:

Poti sa il suni si ii spui ca ti-a fost dor de el ca vrei sa vezi ce face etc.

| Opt1k a răspuns:

Ce profundbatting eyelashes

| anabelisa a răspuns:

Hei si eu sunt in Grecia acum si cand am foat cu autocarul anul acesta, am intalnit un baiat atat de dragut:inalt, ochi verzi, parca il chema Sebi.Eu zic sa incerci sa-l suni, dar ma indoiesc ca-ti va raspunde daca nu ti-a dat accept pe mess. Daca el nu te place n-are rost si oricum la varsta asta sa ai un prieten, e prea devreme.Mai asteapta 4-5 ani!

| alina_7796 a răspuns:

Daca zici ca tot timpul te gindesti la el suna-l si spune-i ce simti! poate si lui ii place de tinehappyincearca mai bine sa regreti de ce ai facut de cit sa regreti de ce n-ai facut!laughing

| DoOdO a răspuns:

Suna. l si spune-i adevarulwinking