| Marynna a întrebat:

Am cunoscut un baiat in grecia, el este din bucuresti, eu sunt din craiova, eu am 13 ani, el 12, am vorbit putin la inceput, dupa care vreo 5 zile pauza.Insa,in ultima zi(plecam in aceeasi zi) am vorbit cu el tot timpul cand am stat la plaja, iar seara ne-am intalnit intamplator si am decis sa mergem impreuna prin statiune.De atunci, mi-e gandul numai la el. Mi-a dat id-ul lui de mess, insa nu m-a acceptat inca.

Ce sa fac pentru a remedia situatia? Tot timpul ma gandesc la el

7 răspunsuri:
| Marynna explică:

Marrr nu este greclaughing este roman, oricum, merci pentru raspuns:*

| marrr a răspuns:

Ashley, trebuie sa ai cine stie ce varsta ca sa stii ce-i aia iubire?"oh go on"
De iubirea de copil ai auzit? Mie mi se pare ca e cea mai frumoasa, dar treaba ta, pentru ca sunt multi altii de parere cu tine, ba chiar dau o varsta mai mare decat 14 ani.
Marinuta, eu ti-am mai raspuns la o intrebare si tot ce poti face e sa astepti pana grecul iti va da accept, apoi vei vorbi cu el.
Nu ai ce situatie sa remediezi pentru ca nu ati gresit cu nimic, poti doar astepta si incepe sa vorbesti cu el dupa aceea. Bafta!

| marrr a răspuns:

Stiu ca nu e grec dar asa i-am zislaughing pentru ca l-ai intalnit acolo

| Dan a răspuns:

Vezi daca tine la tine si apoi actionezi.Noroc!

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Esti doar o copila! Gandu'l tau e numai la prieten?! Fata mea de la 14 ani in sus vei stii ce e iubirea, scuze dar nu vreau sa fiu asa de rautacioasa.In fine sa trecem peste asta.Este evident ca e doar o placere intre voi, sunteti doar copilasi.Nici nu ai ajuns la pubertate, mai ales la iubire, eu vreau sa ai binele din lume.Nu cont varsta la iubire, si in plus distanta dintre voi e mare si nu dureaza o iubire de la distanta.:] Puteti sa-mi dati cate "Stupide" "Amuzante" si "Nefolositoare" cate vreti. Dar asta e adevarul.Cine stie adevarul imi v'a da Folositor :]
bafta,

Ashley

| Bia` a răspuns:

Asteapta sa intre pe mess si sa vorbiti! Sau poate el a vrut o relatie doar cat ai fost si tu in Grecia.winking

| CuriousGirl_5341 a răspuns:

Asteapta, pana te suna sau iti da accept
si lasa-l pe el sa faca primul pas,happy