| Alecsandraa97 a întrebat:

Am cunoscut un baiat in scoala care e mai amre ca mine cu un an. Problema e ca este mai mic de statura decat minestraight face ce sa fac? astazi m`a si imbratisat si ma si pupat pe obraz. Nu vreau sa se ajunga mai departe si sa nu stiu ce sa-i spun din cauza ca e mai scund ca mine.

Ce sa fac?sad

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tu nu ai vazut si cupluri in care el e mai scund cu 5 cm decat ea?! Tu insumezi si reduci valoarea cuiva dupa un astfel de criteriu, care oricum e incontrolabil, sau poate creste brusc, peste 6 luni?! Daca el ti-ar reprosa ca nu esti destul de culta sau inteligenta in comparatie cu el, cum te-ai simti?!

| Zenithf a răspuns:

No si tu ce pareri ai. Ce daca ii mai scund decat tine, asta este ceea ce conteaza cel mai mult? Vezi daca iti place de persoana mai intai, apoi da-i papucii, daca nu-ti place caracterul lui. Bravo @PsihoSex, pus punctul pe "y". laughing

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Spune-i că vreţi să fiţi doar prieteni, atât. Baftă!

| SeNyS a răspuns:

Daca nu iti place de el, clar ii spui ori ca ai prieten, ori ca nu vrei sa te implici intr'o relatie momentan, ai alre preocuparitongue, dar daca iti place nu vad nimic rau in asta, am un cuplu taree dragut in liceu, ea este mai inalta decat el, nu multicel, dar sunt tare sweet:X

| Cory_3470 a răspuns:

eu cred ca nu conteaza inaltimeahappy dar in fine. spune-i ca vrei sa fiti doar amicibig grin Bafta!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce pot sa iti spun? Si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare doar ca eu nu am stiut sa ma impun si am ajuns sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el(Iar el era mult mai scund ca mine). Dar am refuzat(NORMAL)Insa am cam ramas cu un gust amar in gura pentru ca ma evita.Si am mai patit inca odata asa, doar ca de data asta a fost diferit.Gata! M-am impus!laughingNu spun mai multe. Sper ca iti vei da seama singura ca nu e de joaca cu sentimentele nimanui! SUCCES!