| aylin_1649 a întrebat:

Am cunoscut un baiat mai inainte si am facut dragoste. dar m-a lasat.acum am cunoscut un nou baiat pe care il iubesc nespus de mult si lui nu-i plac fetele care nu-s virgine, sh daca ii spun adevarrul ma va lasa,, dar nu vreau sal pierd. ce sa fac? sad

7 răspunsuri:
| WOLFRAM a răspuns:

Operatie de revaginarelaughing

| Angeline a răspuns:

Poti sa il minti, pentru ca nu va stii niciodata daca esti sau nu virgina happy

| alexutza003 a răspuns:

In primul rand nu ar trebui sa gandesti asa si nici el trebuie sa il faci sa inteleaga ca si tu ca si el ai avut o viata inate sa il cunosti si nu aveai de unde sa stii ca urma sa il intalnesti pe el consider ca nu are de ce sa se supere pentru ca tu inate sa il cunosti ai facut dragoste cu iubitu tau e un lucru foarte normal daca tine cu adevarat la tine va trece peste daca nu inseamna ca doar erai un "trofeu"pentru el ceva de genu yupiii am fost primul eu am dezvirginato (mai sunt si dinastia)...

| kidulinha a răspuns:

Intreaba-l de ce nu-i plac. O sa fie mult mai urat daca o sa ajungeti sa faceti dragoste, sa descopere ca nu mai esti virgina. Imagineaza-ti ca strici tot momentul si toata relatia. Ii explici ca asta e, cu cineva trebuia sa incepi, ca iti pare rau ca nu iti incepi viata sexuala cu el si trebuie sa inteleaga. Daca te paraseste, sta cu tine numai pentru sex si nu cred ca meriti asta.De fapt nici o fata nu merita. Asa ca mai bine ii spui acum decat sa-l minti si sa risti toata relatia care poate deveni frumoasa chiar daca nu mai esti virgina. Serios acum, nu-i sf. lumii.
Succes big hug si cel mai important : fi sincera! :X

| cipcirip_5821 a răspuns:

Daca tine la tine, va renunta la acest principiu si isi va da seama ca trebuie sa fie mai flexibil.

greece12
| greece12 a răspuns:

Ai avut parte de o experienta nefericita.Acum,vrei sa ai o relatie bazata pe minciuna.
Nu-ti imagina ca ascunzandu-i acest lucru,totul va merge uns.Tu,vei purta vinovatia asta in suflet mereu si iti va fi frica sa nu-l pierzi.El,increzator, se va implica in relatie, pana cand veti ajunge sa faceti si dragoste.Atunci,totul se va sfarsi,cu mult mai multa suferinta si pentru tine si pentru el.
Sfatul meu,este sa fii corecta cu tine si sa-i spui adevarul. Daca intelege bine,daca nu, vei suferi mult mai putin despartindu-te de el acum, decat peste un an...
Tu decizi.

| secret_4992 a răspuns:

Asa a fost sa fie nu esti tu de vina nu aveai de unde sa stii ce se va intampla trebuie sa-i spui adevarul si daca va tine la tine te va accepta asa cum esti...te pup