| Andreeaa20 a întrebat:

Am cunoscut un băiat pe Facebook şi am vrut sa ii atrag atentia. Am luat o poza de-a lui şi am pus-o pe pagina mea de Facebook si i-am scris texte de dragoste.
şi mi-a spus ce vrei de la mine lasa-ma in pace. Înainte spunea ca vrea să ne cunoaştem şi acum nu mai vrea.
De cateva zile nu-mi mai răspunde. Credeți ca are pe altcineva? sau s-a suparat pentru ce i-am făcut?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu postezi asa ceva fara acordul persoanei respective. E normal sa se poarte asa cu tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Tocmai ai dovedit ca nu esti normala la cap si ca esti obsedata de el, lucru care l-a speriat rau, iar in caz de nu incetezi, poate apela la Politie ca sa te reclame si sa te forteze sa incetezi cu hartuirae lui.

| Hammurabi a răspuns:

Sunt de acord cu PandoraV în totalitate.

| VoidEternal a răspuns:

Ai exagerat. Mult.

| Brizbriz a răspuns:

Ce gandeste cocosul cand alearga o gaina:
– Daca o prind ma urc pe ea, daca nu, fac sport.
Ce gandeste o gaina cand e alergata de cocos:
– Daca alerg prea repede, nu ma prinde. Daca alerg prea incet, spune ca sunt usurateca. Mai bine ma impiedic.

baietilor le place ca EI sa aiba initiativa, si nu invers, pentru ca atunci, mai ales la o varsta imatura, se sperie, pentru ca nu li se pare in regula
iar daca ai si fost prea siropoasa, atunci chiar o iau la fuga

| haileewatson a răspuns:

Nu poti sa ii faci asta unui baiat pe care nu il cunosti.

| anonimuIl a răspuns:

El a procedat bine că poate nu îi place cum arăți.

| anonimuIl a răspuns:

Măcar spune ce tip de fată ești tu și ce tip de băiat e ăla. Vezi poate tu pentru ăla nici măcar nu exiști în peisaj. Data viitoare să faci așa cu unul urât să vezi dacă se mai supără ăla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai făcut-o în cel mai penibil și siropos mod cu putință.
Mai mult ca sigur crede că ești genul căreia dacă îi acordă puțină atenție, nu mai scapă de tine dup'aia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello Andreea happy eu cred ca s-ar putea sa aiba pe altcineva dacqa a procedat in acest fel, eu cred ca e mai bine sa te intalnesti cu altcineva in viata reala, nu mai are sens sa ii scrii ca nu te mai place dupa acest gest, chiar daca ti-a spus ca vrea sa va cunoasteti, poate si-a gasit alta dupa ce tu iai scris si ma gandesc ca chiar nu mai are sens sa te gandesti la el, iubirea nu se face prin retelele de socializare, ci prin viata reala.
Sper ca te-am ajutatwinking happy
Mult noroc! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești o petarda de fata laughing

| Together a răspuns:

S-ar putea sa aiba pe altcineva, sau spera sa aiba pe altcineva si declaratiile tale ii strica reputatia si sansele cu alte tipe.

Daca ii ofereai afectiunea ta mai discret probabil ca ar fi acceptat. Greu de crezut ca il mai poti intoarce, poate sa stergi tot ce ai postat despre el, sa-i spui cat de rau iti pare, ca nu te-ai gandit, ca iti dai seama ca ai gresit, sa-i spui ca chiar daca iti place de el nu trebuia sa faci asa ceva si n-o sa mai faci.

Sa incerci sa-i schimbi imaginea pe care o are despre tine din nebuna in fata normala care il place si il vrea. Dar probabil e mai usor sa gasesti altul.

| Jakye a răspuns:

Sunt băiat și pot să-ți spun că dacă o fată mi-ar face ceea ce i-ai făcut tu acelui băiat, și eu aș reacționa la fel ca el. Cred că deja trebuie să cauți pe altcineva.

| Lizuca1234 a răspuns:

Probabil ești încă mica și necoapta la minte, de aia îți zic ca nu ai procedat bine deloc! Ai speriat omul. Nici măcar nu va cunoașteți și tu pui poze cu el, pe rețele sociale. Ți-a dat acordul? Nu cred. Asta se numește hartuire, draga mea. Nu mai umbla după băieți. Lasă-i pe ei sa te caute.

| sparklingqueen a răspuns:

As face si eu asta daca as da de o dubioasa pe Facebook,scuze! Dar asta nu e un mod cum sa abordezi o persoana, mai ales pe care nu prea o cunosti, omul probabil poate sa aiba partenera, chiar poate fi insurat, poate are si copii! Sau poate pur si simplu e intr-o perioada grea.

| tasr1234 a răspuns:

Neironic arunca-te in cea mai apropiata gura de canal