| anni23 a întrebat:

Am cunoscut un baiat pe fb, mi-a lasta cometarii si like, i-am lasat si eu.am inceput sa vb pe chat, dupa am facut schimb de id-uri. pe mess am vb foarte mult pana la 1 nopatea, dupa mi-a cerut nr de tell si am vorbit aproape non-stop prin sms-uri. vorbea foarte fumos cu mine cu iubita.intr-o seara m-a sunat si a vorbit foarte frumos cu mine, eram foarte fericiti, dar de a doaua zi nu imi mai raspunde la sms-uri sau pe mess.asa ca l-am intrebat pe mess dc nu mai zice nimic. si nu a raspuns.si i-am zis ca nu o sa il mai deranjez, tot nu a raspuns. de ce a facut asta? de ce vorbea asa cu mine? de ce credeti ca nu mi-a mai raspuns? ce fac? mie chiar imi place de el!

3 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Poate a vrut sa te faca sa te simti bine; sunt si baieti de treabawinking

| fxdhtgdjj a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, te inteleg ce simti. Poate era o chestie de moment pentru el? Poate ca din banalitate '' nu poate '' De cit timp vorbeati?

| anni23 explică:

Nu vorbeam de foarte mult timp... o saptama jumatate.stiu e foarte putin, dar vorbeam de dimineata pana seara. daca ar fi de treaba de ce acum nu poate sa imi raspunda?