| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut un baiat pe internet şi a spus că ar vrea sa vină in Bucureşti sa ne cunoastem.
Astă vară nu i-am răspuns
la un mesaj şi s-a supărat.
S-a retras o perioadă...
dupa care mi-a scris un mesaj prin septembrie si unul in octombrie(i-am răspuns la ambele).
Mă sună doar o dată pe lună! Vi se pare normal? credeti ca nu mai este interesat de mine?
nu mai ințeleg nimic. Ajutați-mă cu un sfat

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu pare interesat de tine, odata ce te suna 1 data pe luna si atat.
Cel mai probabil are alt interes ascuns, ca altfel nu s-ar deplasa la Bucuresti sa va cunoasteti.
Spune-le parintilor sau cuiva de incredere unde mergi si cu cine mergi, ca in caz de dispari, sa stie de unde sa porneasca cautarea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îl intrebi direct.

| mihai69 a răspuns:

Pare că te vede ca pe o "roată de rezervă". Mai ales că e și din alt sat...

| SilentRain a răspuns:

O dată pe lună... steag roșu!

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Ar trebui sa ia exemplul nostru, de 3 ori pe zi vrei sa ziciwinking

| Sofer a răspuns:

Întrebare îi, dacă tu il cauți sa il intrebi ce face? Cum este?

| Anonimboy111 a răspuns:

Daca il placi sau vrei sa fi cu el impreuna ar trbuii sa fi si tu mai cum sa zic eu, sa nu fi timida sa fi mai deschisa cu el si sa va spuneti reciproc ce simtiti unul pentru celalalt si atunci vedeti daca tu il vrei pe el si el te vrea pe tine

| Silviu0792 a răspuns:

De obicei au existat cazuri in care o fata a luat la misto un baiat cu o relatie la distanta gen sa vina din pitesti la constanta si respectivu a luat la **** iar probabil baiatul a intrat la banuieli, ia incearca tu sa vi la el in oras, ca asa NU SE MAI SUPARA NIMENI