| Cristina_Cristina_1983 a întrebat:

Am cunoscut un barbat cu 30 de ani mai mare il iubesc si ma iubeste nu stiu ce sa fac eu imi doresc foarte mult sa ne casatorim dar el nu spune nimic eu vreau sa ne facem o familie pentru mine nu conteaza varsta lui dar el imi spune ca eu merit mai mult ce sa fac

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multă fericire să aveti!

9 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Tu, fatuca, cati anisori ai? Diferenta aia e IMENSA. Gandeste-te bine, peste cativa ani nu o sa mai ai ce face cu el. Acum nu ai minte si o sa regreti mai tarziu...

| Daniel9988 a răspuns:

Doamne....ar putea sa iti fie tata...Da' ia spune tu: E bogat mosu'?

| Kiwibibilă a răspuns:

Ce ma? Cu 30 de ani mai mare? Nu esti normala, sincer.

| PIPER23 a răspuns:

Da'mi numarul lui. Il sun eu sa ii zic sa te ceara.

30 de ani? Voi mai constientizati ceva pe lumea asta? Tu cati ani ai? 40?

| JessJessie a răspuns:

Probabil e casatorit sau a fost, stie ce il asteapta, deci nu se risca.

| Cristina_Cristina_1983 explică (pentru JessJessie):

A fost casatorit sotia lui a murit acum 7 ani.

| JJ227 a răspuns:

Cam mare diferenta. 10-15 ani, diferenta era mai acceptabila! El la varsta lui, undeva intre 50 si 60 de ani, greu imi vine sa cred ca mai are chef sa isi intemeieze o familie, daca nu a facut-o pana acum. Incearca altceva, cauta persoane mai apropiate de varsta ta. Nu prea ai cum sa-l convingi la varsta asta!

| Prodan_Paul_1999 a răspuns:

Înseamnă că nu e sigur de ce poate laughing