| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut un barbat pe net, am fost impreuna o luna si am facut dragoste eu fiind virgina. S-a purtat frumos cu mine atunci, dar avea ceva ce nu era in regula: ma mintea, ne vedeam doua zile dupa care pauza vreo doua si tot asa, desi vorbeam cu orele la tel in fiecare zi ca el ma suna. Eu cred ca vorbea si cu altele pe net si i-am spus. S-o suparat pe mine si dupa doua zile mi-o zis intr-un sms asta, iar dupa alte doua zile cand i-am trimis sms daca putem discuta, el nimic, tacere, raceala, indiferenta. Ii asa de-o luna jumate. As vrea sa-l caut, sa vorbesc cu el dar nu stiu daca fac bine... Un sfat va rog!

6 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Singura problema care ar fi importanta e ca tu te-ai daruit lui numai dupa o luna si nici macar nu il cunosteai bine...aici ai gresit pentru ca el poate fii unul care cauta doar sex si nimic altceva. imi pare rau pentru tine dar daca a renuntat asa de usor la tine inseamna ca nu merita. incearca sa nu il contactezi iar daca se intoarce el la tine fa ce simti...iar daca nu uita de el. bafta!happy

| kaylla a răspuns:

Daca nu iti mai raspunde si nu te mai cauta inseamna ca nu mai vrea sa aiba nimic cu tine. Ar trebui sa va intalniti si sa puneti lucrurile la punct! Explica-i ce te nemultumeste si vezi care este si parerea lui in ceea ce priveste relatia voastra! Nu te injosi, nu te plange, nu te lasa calcata in picioare! Indiferent care ar fi rezultatul, despartire sau continuare, fii demna si poarta-te ca atare! Oricum ar fi priveste aceata relatie ca pe un lucru pozitiv din care ai invatat ceva nu ca pe un esec! Mult succes!

| carminaburana43 a răspuns:

Sfatul meu este sa-l uiti.Nu-l interesezi sper ca ai invatat din ce ai patit.Bineinteles barbatii se poarta frumos pina obtin ce vor fara obligatii si dupa aceea se fac ca ploua.Da, te suna ca se gindea ca mai incape o partida sau doua. Dupa ce a gasit alta care n-o siciia era mai comod pentru el sa se foloseasca de noua cucerire.In rest sunt de acord cu raspunsurile de mai sus.

| Ionutzzzuuuu a răspuns:

Sfatul meu sa-l uiti ptc daca vroia sa mai vorbeasca cu tine te cauta si iti vb frumos.Si ai gresit ca ai facut chestia aia cu el dp o luna...

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu are nici un rost sa-l mai cauti, a fost o aventura si gata. In nici un caz intr-o relatie nu ajungi la sex intr-o luna. Asta este doar o aventura sexuala si de obicei se incheie dupa cateva partide, fiindca se pierde noutatea. Eu nu cred ca s-a pus vreodata problema unei relatii serioase de vreme ce ati ajuns in pat atat de repede, practic imediat dupa ce v-ati cunoscut superficial. Nici un om din lume nu isi doreste o relatie cu persoana cu care se culca asa, la intamplare.

| foxi a răspuns:

A vrut ce a obtinut.acum nu-l mai interesezi! Resemnarea e... urmarea!