| MănumescAndra1999 a întrebat:

Am dat comandă de pe bookzone pe 23 decembrie de un set de 2 cărti si incă nu mi-a ajuns sad
Credeti că o să imi ajungă dupa 1 ianuarie?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Categorie gresita; sterge intrebarwa si pune-o in categoria corecta.
Doar pentru ca astă categorie este suprasaturata, nu inseamna ca ai motive solide sa le incurci.

Probabil va veni, mai bine faci daca intrebi curierul sau contactezi personalul care se ocupa cu livrarile.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

După data de 7 ianuarie da vor veni, poate vor veni pe 5 ianuarie dar mai devreme nu.