| BrokenSmile a întrebat:

Am dat de cea mai mare belea! Aseara, am fost la o prietena, care dadea un mic party. Ii cunosteam pe cei care erau acolo, inclusiv doi tipi, am fost colegi, pana sa trecem la liceu. M.am bucurat sa ii vad, si am stat ceva vreme cu ei, m.am simtit bine, si am inceput sa exagerez, si sa beau ceva alcool. Tot ce stiu e ca azi dimineata m.am trezit in pat intre cei doi, dezbracata. Am plecat si m.am facut nevazuta de acolo. Acum habar nu am ce sa fac, si intamplarea asta ma framanta. Trebuie sa stiu ce s.a intamplat noaptea trecuta, dar mi.e teama de ce o sa aflu. I don't want to see

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vai si amar de tini fata, cum sa te imbeti asa in halul asta... aia au profitat de tine ai fost un produs sexual in stare inconstienta iar acum nu mai ai valoare omeneasca. Puteai sa nu bei si sa discuti omeneste cu aia apoi sa pleci.

| Doηηa a răspuns:

E clar...

| Alexandru0007 a răspuns:

Faza zileilaughing daca te-ai bucurat sa-i vezi, se pare ca s-au bucurat si ei mai mult decat tinehappyvina e a ta, ca recunosti ca ai exagerat.Nu poti decat sa vorbesti cu ce-i doi sa-i intrebi cum au facut sex cu tine(asta sigur s-a intamplat), sa le spui ca nu te intereseaza daca au facut sex ci CUM au facut-o, in sensul ca s-au protejat sau nu.Bafta si ai grija data viitoare.

| wolder a răspuns:

Dar aia doi erau si ei dezbracati?

| BrokenSmile explică (pentru wolder):

Da, categoric erau dezbracati amandoi I don't want to see sad

| wolder a răspuns (pentru BrokenSmile):

Aiurea! imi pare rau pentru tine. Ce-ai mai facut de atunci? Imi pare rau ca prima ta experienta sexuala a ramas o amintire uratasad

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru BrokenSmile):

Pacat... greselile astea o sa le uiti. O sa treacawinking, zambeste larg, si nu te mai plangewinking.

| wolder a răspuns:

Esti intr-o situatie disperata.
Nu prea ai ce sa faci decat sa vorbesti cu cei doi si sa-i intrebi ce s-a intamplat aseara.
Daca a fost si cred c-a fost vorba de ceva sexual atunci trebuie sa vorbesti cu ei sa nu cumva sa fi in alte belele gen sa fi gravida si sa nu stii cu cinesad
Eu niciodata nu beau fara iubitul meu pentru ca stiu ca el nu-mi face nimic si daca am fi undeva m-ar aduce acasa in siguranta, dar daca n-ai o astfel de persoana de incredere atunci n-ar trebui sa mai consumi alcool cand esti acasa l-a altcineva.
Erai virgina inainte de incident?

| BrokenSmile explică (pentru wolder):

Da, inainte de afurisita aia de petrecere chiar eram. Nu am avut niciodata genul asta de probleme.

| Raiiiisa a răspuns:

Am inteles ca ai baut alcool, dar sa bei atata incat sa nu mai stii de tine..In loc sa pleci si sa te faci nevazuta de acolo, mai bine ii luai la pumni pe cei doi si le cereai atunci explicatii, chiar daca vina a fost a ta nu ar fi trebuit sa se comporte ca niste animale si sa profite de inconstienta ta.O sa-ti fie o invatatura de minte pe viitor, o sa stii cat sa bei si cand sa te opresti si poate o sa ajungi sa profiti si tu de altii nu invers.

| boylivgume a răspuns:

Au folosit prezervative? macar sa stii ca nu ramai insarcinata,cere ajutorul unui parinte daca esti crestin-ortodoxa si daca nu esti,mergi la un psiholog... ceva de baza! lumea nu s-a sfarsit,nici nu este bine ce ai facut,dar daca te-a impins satana, ce poti sa faci acum daca tu nu ai refuzat, ar fi bine sa te calmezi, sa iei o gura de aer si sa ai grija sa nu afle nimeni ce s-a intamplat sau sa le spui baietilor ca s-au culcat cu o alta fata, nu cu tine, astfel sa ii faci sa creada ca a fost doar o confuzie!winking

| wolder a răspuns (pentru boylivgume):

Cred ca stiu si ei cu cine au fost in pat, ce tu poti sa uiti cu cine ai facut-o sa crezi c-a fost altcineva? Scuza ieftina, oricum n-ar crede

| suntserios a răspuns (pentru boylivgume):

Mai bine ii ziceai sa se duca la un ginecolog decat la popa.

| Azµre a răspuns (pentru suntserios):

Vaide capul lor... vezi moșule de copii dăștia mi-e frică mie...

| suntserios a răspuns (pentru Azµre):

Mie mi e frica ca ei imi vor plati pensia

| Azµre a răspuns (pentru suntserios):

Nu greșit laughing ei nu vor plăti că nu or să aibă de muncă... o să ajunge în stradă peste câțiva ani i-a să vezi.

| Oana92 a răspuns (pentru Azµre):

Tocmai ei o sa iti plateasca pensia...cei buni vor pleca la un moment dat...