| freeteenager a întrebat:

Am dimensiunile 90-73-90. Stiu ca nu arat perfect si ca la 1, 64 inaltime, am 49 kg, dar vream sa vad daca sunt chiar atat de grasa pe cat ma gandesc eu ca sunt sad *fara jigniri, nu toti sunt perfecti*
P.S. scuza-ti categoria dar e cea mai vizitata happy

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Parerea ta e cea mai importanta, nu conteaza ce parere au ceilalti, putini isi spun parerea sincer, multi te mint ca sa te raneasca, sa te simti urata, sa te simti grasa. sa se vada ei frumosi, e o chestie psihologica, intreba-ti mama sau pe cineva apropiat din familie in care chiar ai incredere. happy
formeaza-ti o parere despre propria persoana si nu lasa vorbele rele sa te afecteze asa usor.
Dupa mine, nu esti grasa, dar tu stii mai bine cum sta treaba eu n-am vazut nici macar o poza cu tine ca sa pot vorbii.
Ai grija de tine. si ce daca ai avea cateva kg in plus ar fi o problema? in zilele noastre se scapa usor de ele. regim adecvat prescris de medicul specialist, mult sport - mult jogging mai exact.
mult succes pupici happy

| freeteenager explică (pentru wolder):

Multumesc mult pentru cuvintele frumoase. Te pup:*

13 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Cică...fără jigniri, nu toți sunt perfecți. Tu te auzi? Atunci ce cauți aici, de ce ne întrebi? Tu singură te critici.

Și nu, nu ești grasă. Ori ai vrut să te expui prea mult. Dar mă rog, asta o considerați tu și multe altele ca tine „viață grea".

| NuMaContrazice a răspuns:

Urasc fetele care sunt subnutrite dar se cred grase! Le urasc!

| freeteenager explică (pentru NuMaContrazice):

Cine spune ca sunt subnutrita ma rog?

| Oana92 a răspuns (pentru freeteenager):

De fapt chiar esti! la inaltimea ta ar trebui sa ai 54 de kg...

| freeteenager explică (pentru Oana92):

Nu sunt. Stai calma. Mananc suficient. Si nu ma abtin de la nimic. Mananc cat pot si din orice. Nu stiu de ce zice-ti ca-s subnutrita. La 54 de kg as fi cat malul

Răspuns utilizator avertizat
| GrayGaby a răspuns:

Doamne ce intrebare aiurea si prosteasca da esti oribila unu la mana 2 la mana poti sa ai tu 90-60-90 sau care e baremul "perfect" daca ai o fata de mor mustelehappy si un suflet de jigodie( nu am zis ca e cazul tau ) si 3 la mana...nu NE intereseaza pe nici unu daca esti tu grasa sau slaba... putem sa traim si fara sa stimhappy deci ca sfat SAVE THE PLANET KILL YOURSELF!

| igrek a răspuns (pentru GrayGaby):

Sa traiesti prietene!

| freeteenager explică (pentru GrayGaby):

Era o intrebare. Nu te-a obligat nimeni sa raspunzi. Dar se pare ca unii nu au invatat ce e ala bunul simt.

| delii a răspuns:

49kg e bine, dar nu cred ca la talie ai 73... poate 63 happy

| andreea2402 a răspuns:

Ai pus cumva intrebarea asta pentru ca toata lumea sa-ti spuna ca de fapt esti slaba?
Sunt mai mult ca sigura ca asta e motivul. TOTAL FAIL.

| freeteenager explică (pentru andreea2402):

Am pus o intrebare! Si nu ma deranjeaza daca zice cineva ca sunt grasa. Cer o parere ok? Doar ca nu inteleg de ce gata, toata lumea, "esti subnutrita", "kill yourself"..pentru ce mai e site-ul asta daca nu pentru a pune intrebari