| MickeyAndryyy a întrebat:

Am doar 15 ani, dar prietenul meu insista sa ma dezvirgineze.Il iubesc mult, dar nu ma simt pregatita. P. S nici macar nu m-am sarutat ce sa fac? Consider ca la varsta mea ar trebui sa nu o fac. Oricum pot zice ca invat bine la scoala dar din cauza lui am inceput sa nu ma mai concentrez. Ce sa fac? cryingcrying Sunt pur si simplu speriata...

Răspuns Câştigător
| bluesky a răspuns:

Nici nu v-ati sarutat si el vrea direct sa se culce cu tine :O:O:O

e un nesimtit, iar el nu te iubeste nici macar putin.

Daca l-ai lasa, dupa ce te-a dezvirginat, nici nu te va mai baga in seama, sau poate va face misto de tine te va face in toate felurile. crede-ma, am avut ocazia sa vb cu un prieten foarte bun despre asta si mi-a spus ca asa sunt baietii, promit si luna de pe cer numai sa te bage in pat.
E clar, 100% ca nu te place.
Nu fa prostia asta, ca va fi cea mai mare greseala a vietii tale.

Daca ar fi iubire si din partea lui si ati face-o din dragoste, nu ar fi asa rau, dar totusi nu ar fi bine pentur ca e prea devreme pentru tine, mai ales ca nu te simti pregatita.

Da-i papucii!winking

22 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu te gandi la asea ceva, asculta-ma pe mine este o greseala in primul rand ai dreptate esti intr-adevar prea mica si oricum daca insista foarte mult cu siguranta ca vrea doar asta de la tine... sper sa iei decizia corecta... app el ce varsta are? T pup si ai grija de u

| madagascar a răspuns:

Prietenul tau nu te iubeste, asteapta sa se culce cu tine si dupa ce s-a saturat iti zice la revedere, lasa-l sa gaseasca pe alta. In primul rand esti minora si indiferent daca vrei sau nu e ilegal, daca ii faci tu plangere sau parinti tai il asteapta 2 "bratari" si gratiile, asa ca s-o lase balta, tu ai grija de tine si nu lasa un dobitoc sa-ti distruga copilaria

| GeorgeRadu a răspuns:

Explica-i sa nu te constranga sa faci un lucru care nu esti pregatita si sa suferi mai incolo. Daca chiar te iubeste, te place el te va astepta. Dar sincer daca tot insista inseamna ca arati bine si un sigur lucru vrea de la tine SEX happy. Da-i papucii daca tot insista cu sexu' si nu iti place. Baietii si fete sunt cat vezi cu ochii laughing

| Flav a răspuns:

Un barbat adevarat nu-ti va cere asta niciodata, trebuie sa simta ca nu esti pregatita si sa aiba rabdare, sa nu mai dezbata acest subiect. Nu inteleg cum, nici macar nu te-ai sarutat, adica nu v-ati sarutat, si el doreste deja relatii sexuale. Paraseste-l, inseamna ca sta cu tine numai pentru sex, incheie de pe acum chiar de nu-ti place, dar diminuezi raul.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nici nu v-ati sarutat si vrea deja sex?hee hee

Da-i papucii urgent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea: esti o proasta daca nu ii dai papucii. Scuze ca spun asa dar imi vei multumi mai tarziu.
Apropo, cum il poti iubi daca nici nu v-ati sarutat inca?
Iubirea e ceva maret, ceea ce simti tu e altceva.
La 15 ani scoala e pe primul plan, de iubit ai timp toata viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sal asculti dai papuci ca e un mitocan cauta pe cineva care te vrea asa cum esti.Ascultama ca eu as face la fel si crede-ma nu zic prosti.

| Marii a răspuns:

Nu-i nicio problema daca te saruti, multi se saruta deja de la 12 ani. Daca el nu poate sa te mai astepte inseamna ca nu merita, nu poti sa fii cu cineva care te obliga sa faci ceva pentru care nu esti pregatita. Desparte-te de el, e cel mai bine. Candva vei gasi pe cineva care sa te merite. happy

| Mariiko a răspuns:

Un sfat bun: vezi-ti de scoala! puteti sa va sarutati dar nu sa faceti deja sex... e prea devreme! daca insista inseamna ca te vrea pentru corp si apoi te lasa cu copilu la 15 16 ani nici nu vreau sa ma gandesc las-o balta cu el

| deea_1397 a răspuns:

Acuma e foarte importanta scoala dupa aia iubitii.ai timp de ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai el vrea dar cancer de col uterin poti face tu daca incepi la varsta ta, nu el.
Ai grija de tine.

| innulea a răspuns:

Hmmm...

nici nu v-ati sarutat? :O

asculta draguto. am dat si eu peste asa derbedei...

noi fetele ne indragostim, iar ei ne vor numai p/u corp...

Asa-ca fii tu stapina pe tine si pe corpul tau...

Nu lasa pe unu care este la fel ca si ceilalti...

Sa-ti ia cel mai scump ce avem noi fetele.

| catthshshshs a răspuns:

Astfel de specimene se gasesc pe toate drumurile. Ia lustruieste-i tu papucii binisor si spune-i sa caute pe soseaua de centura.
In niciun caz NU te lasa ademenita de el, pentru ca e clar ca doar asta isi doreste de la tine!

| GdX a răspuns:

Clar daca nu v-ati sarutat... vrea sa faceti sex si te lasa, gandeste si tu putin, adica nu saruti nu nimic si treci direct la sex? Aia o poti face si in club noaptea agati pe careva si hai sex. Parerea mea este ca el vrea doar sa te. si gata, mai bine ti-ai vedea tu de scoala si il lasi in pace, sau ii spui memei tale. Pana la urma e si ilegal ca esti minoara, adica na la 16 ani e legal in Romania.tongue

| missj a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic daca nu te simti pregatita nu lasa pe cineva sa profite de faptul ca esti confuza.Sincer cand eram de varsta ta am am crezut ca eram indragsotita, dar mai tarziu am aflat cu adevarat ce inseamna sa iubesti. Nu nu poti sa iubesti pe cineva daca nici macar nu l-ai sarutat.Cred ca ar trebui sa lasi ca totul sa vina de la sine si natural nu fortat, ca o sa iti para rau mai tarziu daca te defloreaza baiatu ala si te lasa.ca de obicei asa se intampla. Te-as sfatui sa ii dai papuci ca din ceea ce deduc eu din randurile de mai sus, e ca urmareste un singur lucru sa te f...si atat.

| kennyisdead a răspuns:

Nu e destul de clar ca nu tine la tine? vrea doar sex.
eu iti sugerez sa-ti gasesti un baiat care sa te merite cu adevarat, sa vrea sa dezvole o relatie in pasi mici si sa te astepte pana esti pregatita
Bafta:*

| iubi_duby75 a răspuns:

El vrea sex dar voi nici macar nu v-ati sarutat?raised eyebrows
ce neghiobiee.
ai 15 ani?
traiesteti copilaria ca peste ani o sa-ti para rau daca ai sa faci ce zice el; p
si ceea ce simti tu pentru el se numeste pasiune. pasiune trecatoare nu iubireraised eyebrows
iubirea se poate simti abia pe la 18 ani. nici atunci la toata lumeawinking
deci cat ar fi el de dragut sau asa ma gandesc ca e. incearca sa fiti doar amici. bine? faci asta pentru mine?

| SweetCandy a răspuns:

Voi inca nu v-ati sarutat si deja el vrea mai mult?:O in locul tau ii dadeam de mult liberstraight face incearca sa-i explici ca nu esti pregatita si plus de asta esti prea micutabig grin daca intelege bine, daca nu asta e. e plina lumea de baietihappy si ai toata viata inainte:*

| alexandru_4652 a răspuns:

Dai papucii...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stai cuminte! Unul care insista, nu te iubeste! - la 15 ani ai tai, ci vra un trofeu cu care sa se laude, si apoi te lasa cu ochii in soare! Asta vrei?!
Spune-i ca nu asa se dovedeste iubirea!, si ca sexul cu minori, si mai ales la limita santajului ( asteapta-te sa te si ameninte ca te paraseste! ) este prevazut si sanctionat de Lege! Asa o sa-i mai treaca cheful!
Da-i liber, e cel mai bine! - nu te merita! - cel ce te va merita, nu te va presa, ci, dupa 18 ani, si bacul luat cu brio, va astepta ca tu sa ii spui cand esti/te simti pregatita sa faci acest foarte important pas!
Pana atunci, vezi-ti de scoala, si invata si practica DOAR Petting, care te poate face sa te simti superb, si sa si ramai virgina!
Mare atentie la spalatul pe maini, inainte de orice atingeri intime!
Success!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Spune-i calm, intr-o discutie serioasa ca nu esti pregatita si ca il rogi sa te mai astepte. Daca tine la tine macar putin si te respecta la fel de putin, va intelege si te va astepta cat e nevoie.

| MickeyAndryyy explică:

Va multumesc mult sa stiti ca pana la urma l-am sarutat dar i-am dat si mai multa apa la moara P. S i-am dat papucii! MS MULT M-ati AJUTAT MULT!