| Sp1r1dushuPrizmat1k a întrebat:

Am doar 9 ani spuneti-mi cum pot impresioana o fata? i-am spus deja ca o plac si am intrebat-o daca ma place si a zis nu te plac si vreau sa stiu cum fac sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| σяιgιηαℓ a răspuns:

Wow.Nu asa se procedeaza...Noi suntem baieti noi nu facem asa!
Prima oara nu trebuia sa o intrebi va crede ca esti ciudat.
Trebuia sa vezi ca la scoala tot asa cineva ma priveste o fata...
Asa,pai ai putea sa o faci sa te observe ca faci, nu stiu, gasesti tu ceva
S-au inseamna ca te-a pacalit ca de fapt ii place de tine doar ca
nu vrea sa recunoasca!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu o mai tachina atat mai ales acum trebuie sa ai gandul la studii.

| fabiola a răspuns:

Cu talentele tale(scolare, sportive, muzicale)!

| pink10 a răspuns:

Doamne! Din ce in ce mai multi! Cum ma' sa impresionezi o fata la 9 ani? Imi pare rau ca v-a picat internetul pe mana...Mai baietel, esti jumate din varsta mea si nu cred ca ai pus o intrebare potrivita! Lasa fetele si relatiile si bucura-te de copilarie! straight face

| jolidon a răspuns:

Esti imatur. la 9 ani poti sa impresionezi o fata dar daca ea nu te place nu vei rezolva cu nimic deci treci mai departe dragoste cu sila nu se poate

| AiLaiX a răspuns:

Eu zic, fara rautate, sa lasi fetele, ca o sa ai timp de ele si sa te apuci de scoala laughing!

| SpawNury a răspuns:

Mai bine joaca`te 4 / 5 ani mario si dupa aia du-te la fete happy

| Sp1r1dushuPrizmat1k explică:

Va rog ziceti-mi