| Patricia6667 a întrebat:

Am dureri când am contact sexual cu iubitul meu ma doare în zona vaginului şi în timpul actului sexual dar şi dupa ce aş putea să fac?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la ginecolog ca-i posibil sa ia o boala/infectie cu transmitere sexuala care ti-a infectat vaginul si-ti da dureri la sex.

| mihai69 a răspuns:

Preludiu și lubrifiant.

| Madaxo97 a răspuns:

Ori nu ești excitata destul, prin urmare nu te uzi acolo jos, ori ai o afecțiune ce se numește vaginism, ai vaginul mult prea strâns și nu reușești să te relaxezi ca să poată avea loc penetrarea fără dureri. Încearcă cu lubrifiant, dacă tot ai dureri, mai bine mergi la medic

| FindMyName a răspuns:

Du te la ginecolog.

| Tokyo44 a răspuns:

Dacă nu găsești ginecolog mergi la stomatolog

| MihaBianca a răspuns:

Să mergi la ginecolog