| anonim_4396 a întrebat:

Am ejaculat de 2 ori in ea dupa ce trecuse 8 zile de la ciclu... poate ramane gravida? NU ia anticonceptionale si NU a luat...si este racita

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, chiar foarte probabil.

Abh
| Abh a răspuns:

Imi place de voi, veti fi parinti tineri. Ai " prins-o " fix la mijlocul perioadei fertile daca te referi ca au trecut 8 zile de cand i s-a terminat menstra.

| Mya a răspuns:

Uite asa au luat viata multe sufletele...chiar si eu big grin dar nu stiu daca mama era racita! thinking

| Alina_9354 a răspuns:

Eu as spune ca sigur ramane...

| llllllllllll a răspuns:

Doamne ce poate sa faca lumea in ziua de azi. Frate nu va ganditi si voi la riscuri? Cum dupa ce ai facut-o sa vii sa pui intrebarea asta pe site? Nu ti-e clar ca DA poate sa ramana. Ba chiar riscurile sunt enorme. Mai ales ca ai ejaculat in ea de 2 ori. Presupun ca ea ar trebui sa stie riscurile unui act sexual, daca nu de ce o mai faceti? folositi si voi metode de contraceptie. Sa-si faca un test de sarcina [ in caz ca nu vrei un control ginecologic. [Stiu sigur ca nici nu vreti sa auziti de asa ceva ] Dar cel mai bine ar fi sa-si fac un test dupa 14 zile de la actul sexual.Bafta!

| Crisu_8081 a răspuns:

Dumnezeule... unii dintre voi sunteti chiar inconstienti.

| danutsik a răspuns:

He he sa v. a traiesca copilashu atn laughing)
logic ca poate

| TheMihutz a răspuns:

Sincer? Amandoi sunteti cam prosti! Nu va dau mai mult de 18 ani!

| ZeroBarat1 a răspuns:

Sincer, ti-ai batut joc de ea 100%., n-ai gandit-o, asta e, ceao

| myke a răspuns:

Heloo 2 ori nu sunt sanse sa nu ramana poate o minune ori cum succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca poate...mai ales ca a fost de 2 ori, fara prezervativ sa inteleg...sunteti inconstienti daca nu v-ati protejat si nu a luat pastila de a doua zi.sa vi-l cresteti sanatosi. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai esti un tatic fericit sau p[oate ai noroc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar daca eu am facut-o cu o virgina.si am ejaculat in ea. poate ramane virgina? (mentionez ca nu am"spart-o". himenul ei nu este rupt.pur sh simplu. putin asa.)