| anonim_4396 a întrebat:

Am ejaculat in ea de 3 ori in zile diferite dar ciclu i-a venit normal. mai poate sa fie insarcinata?

7 răspunsuri:
| SweetPrinces a răspuns:

Da, si ciclu poate sa vina si peste sarcina sau poate a avut noroc si nu a ramas dar cel mai sigur sa cumpere un test de sarcina si asa sunteti mai siguri daca este sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu mai poate

| vampirika a răspuns:

Nu...
dar la unele fete e posibil si daca menstruatia i'a venit, poate sa faca testul de sarcina

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cu 3 zile înainte de ciclu? Aia e perioadă nefertilă deci 99% nu.
Să cumpere totuşi un test de sarcină şi să-l facă la o săptămână după ce încheie menstruaţia.
Pe viitor, dacă vă ştiţi aşa de bine, ori trece ea pe anticoncepţionale (neapărat sub supraveghere medicală), ori pune naibii "glugă" dacă nu vreţi să vă vedeţi "încălţaţi".

Iubiţi-vă frumos. Succes.

| Malvina24 a răspuns:

In mod normal nu insa sunt si cazuri in care fetele desi sunt insarcinate menstruatia apare! Tot ce trebuie sa faci acum este sa-i cumperi un test de sarcina de la farmacie si sa aflii cu certitudine daca este sau nu!

| T. AC a răspuns:

Da poate fetele de dinaintea mea au dreptate sa isi cumpere un test sa fiti siguri de o treaba

| CiRiNeL a răspuns:

Unde ti-a fost capul? sa nu mai faci prostii din astea...