| mydarkestdays a întrebat:

Am emotii cand vorbesc cu baietii si nu sunt eu insami.ce sa fac?

16 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asta inseamna lipsa totala de personalitate si automat nu ai stabilitate in modul de gandire si nu numai.

| mydarkestdays explică (pentru neutrino):

Bine ca esti tu psiholog

| neutrino a răspuns (pentru mydarkestdays):

Daca doresti, reformulez raspunsul. Nu ai valoare, esti prostuta, deci nu te duce capul nici pentru o minima conversatie. Mai te si afisezi!

| mydarkestdays explică (pentru neutrino):

Auzi cine esti tu sa-mi spui mie ca nu am valoare si ca nu ma duce capu? nici nu ma cunosti, asa ca poti sa ii spui maicatii ca nu are valoare, ok? si daca am emotii in fata unui baiat inseamna ca nu am valoare sau ca sunt proasta? doamnee, cred ca pe tine nu te duce capu'! laughing

| neutrino a răspuns (pentru mydarkestdays):

Adevarul doare si prostia iti iese la suprafata! Fii mandra ca te dai in spectacol la TPU. TPU are nevoie de oameni ca tine!

| mydarkestdays explică (pentru neutrino):

Hai du-te acasa baietas n-ai ce face aici

| neutrino a răspuns (pentru mydarkestdays):

Iata ca a aparut din nou gainatul. Mama ta stie ca tu gandesti singura? Este de acord?

| Empathizer a răspuns (pentru mydarkestdays):

... uite ca poti sa-ti invingi timiditatea fata de un baiat care te calca pe coada (se pare ca raspunsul lui neutrino e avut acest efect). Daca poti fata de unul, intr-un anumit context, cu timpul o sa-ti poti stapani timiditatea fata de baieti in general.

| mydarkestdays explică (pentru neutrino):

Hai vezi-ti de viata ta...n-o mai comenta pe-a mea. la revedere!

| Empathizer a răspuns:

Frecventeaza grupuri mixte, si abordeaza mai intai fetele in conversatie. Baietii se vor antrena si ei la discutie, iar tie iti va fi mai usor sa le raspunzi, decat sa pornesti tu discutia. Cu timpul o sa-ti invingi timiditatea.

| mariumarius a răspuns:

Sunt baiat dar cred ca ar trebui sa te linistesti si sai lasi pe baieti sa-si faca emotii sau sa fie nelinistiti incearca sa fii cat mai calma, bineinteles daca sunt baieti care crezi ca nu merita sa fii mai napasatoare poate nu o sa fii chiar asa, sper sa te fi ajutat

| MIRUnicole a răspuns:

Buna:* ai sa vezii ca, cu timpul o sa iti treaca emotile presupun ca esti micuta :*... timpul le rezolva pe toata ai sa vezi:*

| Anonim2097 a răspuns:

Pai incearcă să fii tu însuşi! Tuturor le place să fii tu insuţi! Orice ar fi Fii TU!love struck

| alejudokana a răspuns:

Incearca sa nu te panichezi. Uite cum fac eu cand am o intalnire ma gandesc la ce imi place cel mai mult si ma gandesc ca totul o sa fie bine. Daca ai emotii atunci vei dao in bara.INCEARCA SA FI TU INSATI!

| Badea_Doru_1997 a răspuns:

Nu cred ca modul in care ii spuneti lucrurile de genu fii calma si toate alea ar ajutao, ca sa zicem ca se gandeste dar cand e de fata cu un baiat nu se poate controla, uite un sfat simplu gaseste un subiect comun de dicutie, si cu timpu te pierzi si vei uita de emotii.