| andry_1019 a întrebat:

Am facur sex si nu-s daca ma place baiatul de care m-am atasat. e bun. dar foarte timid su nu vrea sa ne mai intalnim des.imi putezi spune daca pot avea relatie cu acest baiat?

4 răspunsuri:
| ElenaMaria a răspuns:

Draga mea, daca el nu doreste sa va vedeti des eu nu cred ca tine la tine.Inteleg ca e greu pentru tine mai ales daca te-ai culcat cu el. Dar atunci cand tii la cineva doresti sa il ai aproape mai mereu.Si de asta nu cred ca tine la tine. Poate doar te foloseste pentru a intretine relatii intime cu tine. Tu trebuie sa fii puternica si sa pui piciorul in prag. O discutie serioasa cu el sigur te va ajuta.
Sper sa faci alegerea buna!:*

| Paty3 a răspuns:

Pai intreaba-l chiar tu.

| Mihai7best a răspuns:

Asculta de @ElenaMaria are dreptate... poate doar te foloseste pentru sex happy

| ILoveRockelle75 a răspuns:

Daca ai facut sex logic ca da laughing