| ciocolata10 a întrebat:

Am facut 3 teste de sarcina, printre care si unul sure check astazi si toate au iesit negative...pe 5 martie mi s-a terminat ciclul si pe 8 martie am avut ultimul contact sexual.aseara am avut temperatura si sanii imi sunt moi si simt o durere la ei cind ii ating... ce poate sa insemne aceasta? o sarcina cumva? testele mi-au iesit negativecrying(

6 răspunsuri:
| euionutz a răspuns:

Esti doar paranoica

| nucu14 a răspuns:

Pentru uni oameni so inventat prezervativele

| ciocolata10 explică:

Am folosit prezervativul

| Tania a răspuns:

Eu zic ca e de la starea de paranoia, de frica.Nu cred ca esti gravida! Linistete-te si alta data o vei face cu prezervativ.
E doar stare de paranoia.

| ciocolata10 explică:

Nu stiu daca e asa.dar sanii ma dor enorm.nu stiu ce sa mai cred

| Byuska a răspuns:

Draga mea daca ati folosit prezervativ si ai facut si 3 teste care au iesit negativ de ce iti mai este frica? Nu ai cum sa fi insarcinata daca au iesit testele negative si ati si folosit prezervativ.Iar sanii ca te dor poate sa fie din alta cauza si daca esti insarcinata nu faci temperatura.Eu te sfatuiesc sa te linistesti ca numa te stresezi si iti trec de toate prin cap.Nu mai fi asa stresata ca doar au iesit negative testele.