| anonim_4396 a întrebat:

. Am facut 3 teste de sarcina toate clare, negative. Poate fi o sarcina? Trebuia sa`mi vina ciclu pe 24 luna trecuta, nu m`am protejat (o singura data s`a intamplat)

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca toate testele au fost facute corect: adica din urina de dimineata si dupa data de 1 octombrie, nu esti insarcinata. dar trebuie sa te vada un ginecolog cat mai repede, fiindca ai amanat mult mai mult decat e cazul si poti ramane cu sechele (consultul ginecologic este obligatoriu la o intarziere de 10 zile, nici o femeie nu asteapta atat de mult).

| ciresik80 a răspuns:

Daca ai fost racita si ai luat antibiotice intarzie mult de asemenea intarzie mult si din cauza stresului-daca ai fost sa nu stresata in ultimul timp.

| geologul a răspuns:

Poate ai racit si iti vine mai tarziu du-te la un control.

| geosh10 a răspuns:

Du-te la un control asa e cel mai bine, data viitoare sa te protejezi, este posibil sa fii insarcinata