| anonim_4396 a întrebat:

. Am facut 3 teste de sarcina toate clare, negative. Poate fi o sarcina? Trebuia sa`mi vina ciclu pe 24 luna trecuta, nu m`am protejat (o singura data s`a intamplat) help

5 răspunsuri:
| miky09 a răspuns:

Fugi la doctor happy

| kurtdcbn a răspuns:

Doctor doctor doctor I don't want to see

| foxi a răspuns:

Consultatia te va linisti!

| GabrielaSandica a răspuns:

Ca sa vezi daca esti sau nu insarcinata, fa-ti testele de sarcina Barza sunt cele mai precise dar cauta semnele premenstruale in corpul tau. De genul dureri de sani, umflaturi abdominale, etc.
Poate sa fie o raceala jos.

| dariaelena a răspuns:

Stai linistita... daca ai facut 3 teste si au iesit toate 3 negative si se vede clar,nu iti face griji, poate sa fie, din cauza unei dereglarii hormonale...eu crd k nu esti gravida, daca era s fii gravida, pana acum macar unu din teste iesea pozitiv avand in vedere ca a trecut 1 luna. sper ca te'am ajutat, poate iti vine luna asta