| anonim_4396 a întrebat:

Am facut baie cu prietenul meu dupa care ne.am jucat in pat. insa nu am facut dragoste. nu aveam prezervativ... mi. a spus ca a vrut sa facem fara dar ca nu a mai putut... nu am inteles de ce. cum adica nu a mai putut(nu era moale laughing)

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| XK a răspuns:

Poate si-a dat drumul cand faceati dus, si nu vrea sa se complicewinking

| MajorAsshole a răspuns:

Eu te-as sfatui sa-l intrebi direct pe el. Vorbiti deschis despre acest subiect, e mai bine. Chiar nu pot sa-mi dau seama de ce nu a putut. Si nu cred ca poate altcineva de aici - doar el stiewinking

| 4l3x a răspuns:

Nu l'ai excitat destulwinking sau poate facuse prea multe labe in ultimul tmp si nu mai avea ce ejacula laughingwinking

| wildthing a răspuns:

Pt un motiv sau altul, nu a mai vrut si s-a eschivat spunandu-ti tie ca nu a mai putut.