| Anonymus12756 a întrebat:

Am facut baie in cada si am ejaculat sperma..Am tras apa din cada si am dat cu apa de la dus si am curarat cada. Dupa prietena mea a facut dus, are sanse sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Spune-mi ca ai glumit, ca sa dorm impacat ca umanitatea prezinta sperante.

Daca totusi n-ai glumit, dar sper ca ai glumit, nu, nu poate sa ramana, ar fi de-a dreptul un miracol.

6 răspunsuri:
| ThyDoom a răspuns:

Cred ca așa a luat naștere și amfibianul din The Shape of Water.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca prietena ta a facut dus (nu baie in cada), inseamna ca a stat in picioare in cada, iar prin talpa, nu are cum sa-i intre vreun speratozoid laughing
Ce bine ca faci laba in cada, in loc de sex normal, macar nu ajungi sa faci copii oligofreni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dracu e in capu vostru nu stiu.
Iti dai laba singur la dus, cand ai prietena.
Pai daca tot iti dai laba si o ignori pe ea, o sa se duca la altul laughing
Si tu o sa ramai cu laba la dus.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cati ani aveti copilasi?
Nicio sansa, stati linistiti!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Enache_Razvan_ a răspuns:

Nu rămână și nici nu are nici un sens