| alex495 a întrebat:

Am facut de mai multe ori sex neprotejat cu prietena mea atat vaginal cat si anal si acum am mancarimi uneori pe varful penisului. Nu se observa nimic pe el, dar simt ca o mancarime. Ce sa fie?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Infectii sau boli venerice.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă actul sexual era protejat nu aveai nu aveai o asemenea bucurie. Altădată sa faci sex protejat.

| alex495 explică (pentru Emilian65):

Bai nene. Daca nu ai de gand sa rasp la intrebare dai scroll. De ce scrieti unii doar sa va aflati in treaba?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Vorba unui mafiot puternic din Romania.

"Daca o f+ut pe ma+ta o sa ai 10 frati, toti o sa semene leit tati si ai sa ma vezi de 10 ori in fiecare zi. Adica un cosmar! ai grija cum te comporti cu mine, caci eu sunt tatal la toti."

https://www.youtube.com/watch?v=uGWJJF-2v9U&ab_channel=bz98mcm

| Legion7X a răspuns:

La doctor.

| alex495 explică:

Am observat acum ca de fapt nu ma mananca varful penisului, ci pe interior prepuțul. Cu el decalotat simt o mancarime pe interiorul pielii

| alex495 explică:

Se numeste balanita boala si este o ciuperca. Am gasit la farmacie o crema si mi dau cu aia de 3 ori pe zi. Chestia e ca era una mai puternica cu cortizon

Răspuns utilizator avertizat
| Dintrebare a răspuns:

Poate fi orice, incepand de la o alergie, la o boala cu transmitere sexuala. Oricum, daca e bts, fata ar trebui sa aiba simptome mai intense decat ai tu. Ea nu se plange de nimic? Nu avem noi cum stii ce ai. Du-te la medicul de familie si daca nu te stie ajuta, cere o trimitere eventual la medic specialist. Si tu si fata, evident

| Hope1992 a răspuns:

Eu zic sa iti faci niste analize mai amanutite, e posibil sa fi luat ceva cu transmitere. Mancarimea in zona intima nu e un semn bun, ori ai infectie ori e ceva mai grav.

| THESOFTHARD a răspuns:

E ca la hamsteri