| Gigi20001 a întrebat:

Am făcut dragoste cu prietena mea neprotejat dar nu mi-am dat drumul în ea au trecut 5 zile și nu prezintă simptome de sarcină menționez că nu era în perioada fertilă

Răspuns Câştigător
| Madaxo97 a răspuns:

Simptome de sarcină nu apar oricum după 5 zile de la contactul sexual, ci abia la o lună cel mai devreme. Dacă ești sigur 100% că nu era în perioada fertilă, nu rămâne gravidă. Mai bine protejați-vă oricum că nu se știe niciodată, nu va mai jucați dacă nu vreți bebe.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oricum nu dupa 5 zile apar simptomele

| oBanană a răspuns:

Si ce doresti mai exact?

| Gigi20001 explică (pentru oBanană):

Ce șanse sunt să rămână gravidă?

| Gigi20001 explică:

Ce șanse sunt să rămână gravidă