| anonim_4396 a întrebat:

Am facut dragoste neprotejat iar ca masura de eventualitate chiar daca nu mi-am dat drumul in ea, iubita a luat pastila de a 2-a zi.
Am faut o saptamana mai tarziu iar, am intrat un minut fara prezervativ si fara a-mi da drumul, dupa care am pus prezervativul. Exista sansa ca ea sa raman insarcinata?
Este in perioada aia..si ii intarzie.

5 răspunsuri:
| IceKitty18 a răspuns:

Stai linistit, la fel de speriata eram si eu, cu viata sexuala menstruatia mai intarzie mai ales daca sunteti la inceput, sunt atatea cauze de intarziere a menstruatiei mai ales stresul. Daca sti ca nu ti.ai dat drumu spune-i sa nu mai ia pilula de a 2a zi ca e foarte periculoasa! Doar in cazuri extreme trebuie. Nici prea des nu e bine luata. Nu e nici un risc daca faci asa. Uite, de exemplu eu cu pr meu tot ca o masura de nerisclaughing facem ce facem fara prezervativ iar cand simte ca imediat trebuie sa ii vina, ne oprim punem prezervativul ( iar cum dureaza pana il punem ii trece acea stare in care trebuie sa ejaculeze imediat) si facem iar pana isi da drumu. Asa ca stai linistit ca nu e insarcinata daca nu ti.ai dat drumu

| Klandestin a răspuns:

Foloseste prezervativu, pentru nu a aparea o sarcina nedorita
Pff straight face voi luat pastila de a2a zi ca pe un agocalmin straight face ii foarte periculoasa

| Betrix a răspuns:

Nu e insarcinata.

| Zenithf a răspuns:

Baga in ea pilule ca-n sac, o sa vedeti voi urmarile mai tarziu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt sanse sa ramai gravida.