| Catalina_8352 a întrebat:

Am facut nu demult cunostinta cu un baieta dragut, imi place...insa nu il pot uitat pe fostul meu prieten, il mai iubesc, din cauza asta acum sufara Stas, actualul meu prieten. El suporta asta insa eu vreau cumva sa scap de toate amintirile ce tin de Cristian (fostul prieten). Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tine...sadIndiferent ce fac nu-l pot uita pe ex.Cred ca asta se va rezolva cu timpul, nu prea ai ce face. Uneori chiar ma comport aiurea cu actualul si il pun sa faca niste chestii pe care le faceam cu ex-ul, chiar i-am zis ca o fr5aiera ca ex-ul saruta mai bine. Daca actualul tine la tine explica-i ca tie greu sa-l uiti pe ex-ul si ca va trebui sa aiba putina rabdare si cu timpul vei putea sa uiti.Este doar o chestiune de timp.