| XXXX_5469 a întrebat:

Am facut-o cu o tipa, virgina si a curs f putin sange, este posibil sa nu fi fost virgina?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu e posibil. In general, ladezvirginare curg o picatura sau doua de sange, doar cat sa pateze discret cearsaful. Uneori nici nu ajunge pe cearsaf, se vede doar daca fata se sterge pe ceva. Foarte rar fetele sangereaza mai mult la dezvirginare.

| monyk a răspuns:

Buna, mai, e posibil sa nu curga sange chiar deloc la dezvirginare, sau la unele curge doar putin, la altele mai mult, depinde de fata.
Daca a curs putin nu inseamna ca nu a fost virgina.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este posibil să nu fi tu bine documentat.
O virgină poate să sângereze sau nu! Motivul: prezența sau nu a unui vas de sânge!
Pa, pa.

| shtephie a răspuns:

A fost virgina! Depinde la unele curge mai putinwinking

| Rebecca a răspuns:

Nu ai incredere in ea? Era virgina. Probabil a durut'o rau, si tu iti faci griji de genul asta. Te pup.

| georgegs a răspuns:

Din.contra.daca.a.curs.sange.ai.dezvirginato

| claudia_7744 a răspuns:

Nups! nu conteaza cat sange curge.la unele fete curge mai mult la altele mai putin depinde de fiecare si depinde si de cum a fost primul vostru contact.cat de puternic cat de mare o ai.hee heedeci a fost virgina daca ia curs sangetongue

| gabrielgypps a răspuns:

Si cam cum credeai ca o sa curga? ca la robinet? la unele femei nici nu curge daca au himen elastic, sau au practicat sport, ori multa bicicleta.
himenul este o membrana subtire aproape transparenta, din piele, gaurita pe mijloc pentru a putea iesii scurgerile vaginale gen menstruatie.nu e ca si cand i-ti tai urechea, acea membrana are si ea cateva firisoare de sange nu artere, frate.
o diferenta poate fii la diferenta de varsta, cu cat fata e mai batrana 25-30 ani acea piele devine mai groasa deci mai greu de rupt si mai vascularizata. daca iubita ta are 16 ani, ce mai vrei, himenul ei este cam ca celofalul.

eu am fost cu ceva fete virgi, si la unele nu a curs nimic insa nici cu toti lubrefiantii din lume nu am putut face o penetrare completa, decat dupa cateva zile de incercari, adica dupa ce s-a mai largit locul. sper ca te-ai mai lamurit, si acum esti convins ca trebuie sa respecti fata.

| drumurile a răspuns:

Normal ca era virgina, sa stii ca unele virgine nu sangereaza absolut deloc, deci sigur era

| anonim_7506 a răspuns:

Pai daca a curs sange cu siguranta a fost virgina.Sunt fete carora nu le curge deloc sange atunci cand se dezvirgineaza datorita himenului elastic

| deia a răspuns:

Daca a curs sange [nu conteaza cat] sigur a fost virgina.

Nu la toata lumea e la fel, dar daca a curs sange fi sigur ca era virgina.

happy

| dodonika a răspuns:

A fost virgina suta la suta o picatura daca curge e bine nu trebuie sa fie mult asa ca a fost virgina

| katty_8059 a răspuns:

Ere virginawinking

| Andreea0123ray a răspuns:

Ba...mai informati-va si voi dracu..ca dup-aia tot noi fetele iesim rau..si avem parte de neincredere... poate sa nu curga sange deloc!

| valy_7158 a răspuns:

Frate trebuia sai dai pana incepea sai curga pe nas dac pa jos nu ia curs laughing