| Loredan a întrebat:

Am facut-o de 20 de ori si nu m-am dezvirginat. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alphye a răspuns:

Mai fa-o odata big grin

9 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cauta o fata mare!

| gigiro a răspuns:

Cauta o virgina!

| missbee a răspuns:

Există bărbați cărora nu li s-a rupt ața niciodată, and they lived pretty good all their misery life after.
Virgin e clar că nu mai ești, teoretic după orice contact sexual îți iei adio de la fraza "sunt virgin". Nu te incomodează când faci sex, nu ai probleme, ori dureri, așa că nu văd problema ta.
Dacă vrei neapărat să scapi de ea, există o operație... mă rog impropriu spus operație. O taie medicul.

| Narcis2007 a răspuns:

Daca gandesti asa tot ce poti face e sa mori virgin

| Elisa a răspuns:

Poate asa crezi tu dar poti afla doar printr-un singur mod: la ginecolog. El iti va recomanda mai multe.

| Deeiutss a răspuns:

Dragul meu, te dezvirginezi de la primul contact sexual! Nu conteaza daca ti s-a rupt sau nu.

| flo123 a răspuns:

Poti sa continui s-o faci si te dezvirginezi

| TeuZuu a răspuns:

Taio cu lama laughingtaieti lama

| TeuZuu a răspuns:

Taio cu lama laughingtaieti apa