| romynutza a întrebat:

Am facut-o doar cu primul meu prieten timp de 3 ani, iar aseara am facut-o cu altul, un necunoscut de pe net.nu stiu ce a fost in capul meu si acum am remuscari...nu stiu ce sa fac sa ii spun sau nu lui prietenul meu?

Răspuns Câştigător
| Cocodrilo a răspuns:

Las-o balta cu spusul - risti sa strici chiar totul. Orisicine are dreptul sa pastreze cate ceva pentru sfera lui privata. In fond nu e sot (asa ceva nu mai exista, nu?) e doar un simplu prieten (avantaj poti sa-i dai papucii prin SMS).

E suficient ca ai remuscari nu mai trebuie sa fii si hipersincera. Gandeste-te mai bine ce faci data viitoare daca esti pusa in aceeasi situatie.

7 răspunsuri:
| PukkyyyPu a răspuns:

Pai s ar putea sa nu ii convina chesita asta sunteti de atata timp impreuna...dar nici sa ii ascunzi u il cun cel mai bine si stii cum reactioneaza el de obicei asa ca ai gija :X funda

| Narcis2007 a răspuns:

Daca n-are de unde afla nu-i spune...nare rost sai strici ziua

| aLinux a răspuns:

Mare prostie ai facut... e suficient ca sunt destule care inseala trebuia sa te numeri si tu pintre ele!
felicitari asta e un inceput bun,daca ai facut o data, o sa mai urmeze si tot asa mai departe pana cand ai ceva reputatie, nu esti prima.
sa i zici la prietenul tau? imagineaza-ti daca era invers cum era?
de preferat e sa nu i zici si sa va despartiti pasnic!

| sexy98 a răspuns:

Nu ai facut deloc bine,dar nu sunt nimeni sa te judec. Poate ai avut motivele tale...Te-as sfatui sa nu-i spui nimica,dar sa nu o mai faci, sau daca chiar vrei sa il inseli, fa-o cu cineva cunoscut...persoanele acestea pot avea multe boli si daca nu folosesti prezervativ risti sa le iei si tu.Deci nu o mai fa! Punete in situatia lui, cu te-ai simtii sa stii ca te inseala cu o necunoscuta! Daca chiar il iubesti nu are rost sa-l inseli.
Succes:*

| Allexis a răspuns:

Mnah, alta curva.

| VadTot a răspuns:

Buna Nu vreau sa ti spun cuvinte grele
insa te as ruga ceva foarte mult.
Uite hai sa ti spun.Eu sunt cu prietena mea de cinci ani.
Si luna trecuta ce crezi ca mi a facut.
Ceea ce i ai facut tu prietenului tau.
De aceea as vrea sa te intreb cate ceva dar nu aici.
Ci pe privat. daca vrei bine inteles.iti voi lasa id de messenger si as vrea sa vorbim mai multe chiar ti as putea face cateva recomandari in privinta relatiei tale cu prietenul care l stii de trei ani de zile.Insa un lucru iti pot spune cel mai bine este sa nu i spui.
iar urmatorul sfat este sa va despartiti cit mai curind Crede ma il vei face sa sufere Groaznic Si nu va reactiona prea frumos.S au depinde de felul lui de a fii dar cel mai bine si mai bine este Sa Nu AFle in Nici un Caz ca l ai inselat! In Nici un Caz!

| mihaibr11 a răspuns:

Salut! Eu am fost in locul prietenului tau si sincer daca tot te apuci sa pastrezi ceva in "sfera privata" mai bine lasa baiatul ala sa-si vada de treaba, ca-l tii pe loc. Ciao