| ValyMha a întrebat:

Am facut o gluma fata de o fata de la scoala cum ca o plac si ea chiar m-a crezut si acum nu stiu cum sa ma despart de ea am facut prostia de am si sarutato (stiu, stiu o mare tampenie crying ) dar nu stiu cum sa ma despart de ea fara sao ranesc prea mult. cine ma poate ajuta dau fundita :X:X

Răspuns Câştigător
| Catti a răspuns:

1) frate de ce ai mai si sarutat-o daca nu tii la ea at wits' end
2) spune-i frumos "mai nu puteam continua deoarece eu plac pe altcineva"
3) spune-i urat "esti prea buna pentru minewinking...meriti ceva mai bun tongue"

4 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Faceai o repetitie pentru 1 aprilie...

| ValyMha explică:

Pai am facut un pariu cu varmiu mersi pentru sfaturi

| LiLWayne17 a răspuns:

Spune-i Ca ai prietena 100% iti da pace

| ZuBby a răspuns:

Pur si simplu zi ca nu mai vreti sa fiti impreuna. dar nu ca ti-ai batut joc de ea etchappy