| ElenaMaria a întrebat:

Am facut-o pentru prima data neprotejat pe 29 iulie, el nu si-a dat drumu in mine. mi-a venit stopu` pe 19 august normal, a durat 3 zile, iar azi 31 august am gasit scurgeri de sanger pe slipi.Am facut un test de sarcina, iar rezultatul e negativ.sunt sanse sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cel mai probabil este o sangerare de ovulatie, nu semnifica sarcina. Oricum, e necesar consult ginecologic cat mai curand dupa sangerare (maine ar fi cel mai bine, e prea mult pana luni).

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu, daca ai avut menstruatie normala si rezultatul testului este negativ. Acea sangerare nu este normala. Poate fi vorba de o rana pe col. Control ginecologic!

pa, pa.

| Crisstina a răspuns:

Stai linistita. Din moment ce ti-a venit stopul nu ai cum sa fi insarcinata! Bafta :*

| Lora a răspuns:

Nu exista nici macar o singura sansa de a fi insarcinata!

| Pedala a răspuns:

Nu prea, dar s-ar putea sa fii proasta!

| Genius8 a răspuns:

Daca ti-a venit normal si testul a iesit negativ nu este nici o sansa de a fi insarcinata se mai intampla sa mai ai scurgeri.

| 111_9849 a răspuns:

Nu