| Lur656i a întrebat:

Am facut pentru prima data ieri sex anal. este posibil sa ma constip?

Răspuns Câştigător
| ByllyGodBoy a răspuns:

Nu stiu daca te pot ajuta dar te rog
1. Nu mai pune itnrebari de genula cesta pentru ca este evident ca nu ai cum sa te constipi din asa ceva
2.Stai linistita ca ai facut sex anal tia agato si tia scos-o nu tia lasat-o acolo ca sa nu te mai poti KAKA
Bafta sis trai chill se mai intampla sa te mai si constipi

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sexul anal nu constipa...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU ar trebui să existe o legătură între aceste aspecte.

În schimb, e posibil să ai dureri/usturimi locale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce se poate, cui iar place prima oara? sunt sigur ca ai avut unele contractii si dureri acestea dand organismului unele derglari ale digestiei ajungand la constipare, daca realizezi ca iti place cu timpul nu vei mai avea probleme, sexul anal se practica numai cu acordul partenerei iar atunci cand partenera ete fortata se numeste sodomie si se pedepsete conform legi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)).

| KSDT a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Te doare telecomanda, cand vezi intrebari de genul asta, asa-i? laughing

| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Ai gresit genullaughing
Asta trebuia pusa la T/A!

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Acu ti-o facut gaura c*rului cat galeata unde vrei sa mai fii constipata!

Răspuns utilizator avertizat
| Cleopa a răspuns:

Nu exista nicio legatura intre sexul anal si constipatia. constipatia apare din cauza alimentelor ce le consumam, nu are legatura cu sexul. e posibil sa ai unele dureri atunci cand o sa mergi la toaleta, dar o sa treaca. si pe viitor ai grija cand o mai faci sa folosesti lubrifianti, caci daca nu din cauza greutatii cu care intra poate sa iti apara hemoroizi de care nu scapi decat prin operatie.

| KSDT a răspuns:

Da! Comprimarea materiilor fecale, in acest mod, poate duce la blocarea colonului, si alte ACCIDENTE total neplacute!
P.P. Clipurile porno sunt pentru delectare, nu pentru educatie sexuala!

| Sen7iment a răspuns:

O sa te constipi nu trebuia sa faci sex anal pentru ca o sa te imbalonezi pana o sa iti bubuie abdomenu mai ales daca ai facut-o si cu vreon baiat e grav pentru ca zilele iti sunt numarate

| chiffy a răspuns:

Nu ai cum, sa te constipi se la fex'ul anal...

| blackdrug a răspuns:

Daca ti'a ramas p*** in c**.da! Asta o sa sa se intamplewinking, stai fara grija exista pastile!laughing