| Isabella0098 a întrebat:

Am făcut sex cu iubitul meu, el avea spermă pe deget și l-a băgat la mine în vagin din joaca, am făcut cu protecție. Sunt la ovulație pot rămâne gravidă?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cam asa ramai insarcinata. cand sperma ajunge in vagin. Ca e de pe deget sau nu...

| Violleta2022 a răspuns:

Esti sigura ca el a folosit prezervativ?
Daca folosea prezervativ toata sperma era in prezervativ, nu pe degetele lui si nicium in vaginul tau.

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă avea spermă proaspată pe deget sunt șanse, dacă era uscată nu.

| Giulia911 a răspuns:

De ce faceți lucruri la care nu va pricepeți?

| SpadasinulNegru a răspuns:

Seara buna mademoiselle, cu toate ca pentru tine este destul de rea deoarece sunt sanse mari!

| ANONIMULwithnoname a răspuns:

Tutorial how to make kids

| Ioneess121 a răspuns:

Posibil vei vedea daca iti va veni menstruatia