| cristian_2492 a întrebat:

! Am Facut Sex Cu O Fata De 13 Ani Era Virgina! Am Ejaculat In Ea! Poate Sa Ramana Insarcinata - Sau Ce Ar Putea Sa Pateasca?

14 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poate sa ramana insarcinata!winking Serios acum! Ai aburit-o sau ce? Ca nu cred eu ca o fata de 13 ani, ar fi facut de placere.winking

| Libelle a răspuns:

Si tu esti Leon din filmul cu asasinul platit care se indragosteste de pustoaica de 12 ani si isi da viata pentru ea?
Puteai sa schimbi poza de fata inainte de a face glume de prost gust.

| Cypronge a răspuns:

Ai toate sanele ca sa fii tatic, o fata poate ramane insarcinata
chiar daca a fost primul sau contact sexual, iar cate odata nici nu e nevoie sa ejaculei in ea pentru a ramane gravida...
Pt viitor foloseste un prezervativ nu numai pentru a preveni o sarcina nedorita sar si pentru a impiedica transmiterea de boli.
Un ultim lucru care vreau sa til spun este ca daca tu esti cumva major risti sa fii si acuzat iar apoi condamnat pentru corupere de minori.

| Georgiana2905 a răspuns:

Cica era virgina! Ce usurare, nu? este foarte posibil sa ramana intarcinata. Grija mare. Pentru ce s-au inventat prezervativele?

| razvan1305 a răspuns:

Puteai sa scrii cu caractere mici ca intelegeam. Pai daca ai folosit si prezervativ care nu era spart ai noroc, nu ramane insarcinata, daca ai facut-o,, natural" fara pastile contraceptive sau ori ce alt ceva nu are numa ea probleme ci si tu. Du-te siti fa analizele ca poti sa iei o gram de virusi si in special SIDA/hiv si asta daca nu iei antibiotic special in o saptamanda, iei tratament pana la straight face Fata da poate ramane insarcinata, 50-50 sunt sansele

| adi4ever a răspuns:

Cice ce ar putea sa pateasca, absolut nimic poate doar sa ii mai creasca un vagin! Copiii idioti

| BoBBy a răspuns:

Ai lasat-o gravita nebunule laughing

| Agradável a răspuns:

O sa iti faca un copil... priveste partea buna poti sa il faci fotbalist laughing si cand se face mare sa ii zici sa foloseasca prezervativwinking

| Eff a răspuns:

Eeeeh... putin hiv sau sifilis nu a stricat nimanui:-J

in afara de asta... Felicitarilove struck vei fi tatic

| Blackwoman27 a răspuns:

Cred ca va ramane si tu vei fi de vina! la 13 ani?straight face
Ce oameni!

| jeleu_3231 a răspuns:

Ok, si cu ce ne intereseaza pe noi asta? Da, depinde daca a ajuns la pubertate sau nu... la 13 ani, hmstraight face.
Ce ar putea sa pateasca? de vreme ce ati facut fara prezervativ, ai mai si ejaculat, la ce te mai intereseaza ce pateste?

| gratii a răspuns:

Parca contul asta era al unei fete care intreba daca sa isi inceapa viata sexuala cu un baiat de 14 ani si cred ca tu esti ala!
pai toata lumea i-a spus ca nu e bine sa isi inceapa viata sexuala de la 13 ANI. A facut o mare prostie.
si da mai mult ca sigur a ramas insarcinata!
decat daca nu ai folosit prezervativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba destept esti~! 13 ani? 13? in fine... DA sunt toate sansele sa ramana~! ce intrebare. da uh cat ai? 14?laughingglm.sa ia anticonceptionale sau nu stiu ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceilalti au dreptate, ai lasat-o insarcinata pentru ca ai ejaculat in ea si inca ceva, cum ai putut sa faci sex cu o fata de 13 ani, mi-e tare greu sa te cred totusi tu cati ani ai?
Oricum daca, chiar ii adevarat ce spui, gandeste-te la consecintele care vor urma:
- Probleme cu parintii tai si mai ales cu parintii ei
-Copilul asta trebuie sa ai grija de el pana cand implineste 18 ani
si apropo am mai vazut mai de mult inca un caz real ca al tau doar ca era invers laughing
baiatul avea 13 si fata avea 18 cicalaughing (ce nebuni)dar a fost real ca am vazut la televizor la stiri si consecinta este ca a baiatul a pierdut anii de scoala doarece a trebuie sa stea acasa sa aiba grija de copil cred si acum inca oricum aceasta cred ca va fi si consecinta ta dar si a fetei