| cristian_2492 a întrebat:

Am facut sex cu prietenul meu am 13 ani si eram virgina am vagunul stramt si mea intart doar vreo 5 cm din penis si nu mea curg nimic deloc credeti ca mai sunt virgina

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Himenul este exact la intrarea in vagin, cam la 5 mm de planul exterior al labiilor. Du-te la ginecolog pentru primul tau consult ginecologic de femeie.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Deci, ii foarte posibil ca la varsta ta sa nu te fi dezvoltat indeajuns pentru asta. fiecare corp se dezvolta in felul lui asa ca noi nu avem de unde sa stim cat esti tu de dezvoltata. poate mai esti virgina poate ca nuh, depinde. la unele fete nu le curge sange dupa ruperea himenului la altele da. desi la cat de adanc te-a penetrat nu cred ca te-a dezvirginat, cine stie, poate trebuia sa te informezi inainte despre chestiile asteawhistling

| yoanna11 a răspuns:

Clar nu laughing deodata ce a intrat nu mai esti happy

| Impossibl3 a răspuns:

Daca nu a curs sange inseamna ca mai esti virgina

| Molly1 a răspuns:

Simpatico nu conteaza varsta daca te simteai pregatita... cel mai probabil ai himen elastic mai ales daca ai facut vreun sport sau ceva...protejaza.te si ai grija de tine!

| nobody_7049 a răspuns:

Dar prietenul tau cati ani are?

| iulya_6725 a răspuns:

Nu mai esti virgina ...la 13 ani ma uimesti...laughing

| afrodyta a răspuns:

Toamne fetito la 13 ani?:O:O Ai mare grija esti inca firava si foarte foarte mica. S-ar putea c-a himenul sa nu se fi rupt. Unele fete au himenul foarte elastic si se rupe foarte greu.

| LittleTweety_6502 a răspuns:

Nu vrei sa faci si un copil in viitorul apropiat?puppy dog eyes

| cagulatu a răspuns:

Cred ca esti proasta.

| kolcov a răspuns:

Nu mai esti din moment ce ai facut sex.

| takeaway4love a răspuns:

Omg!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ti-a venit,, virginitatea''. au poate ai perduto inainte. ea id meu si mai vb pup: m. iubaretu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai esti oriqm...

deci ai 13 ani si ai facut sex... wow...
ce performantza, j eu l 18ani ink mai asteptlaughinglaughinglaughing
deci invat multe de l astea micilaughinglaughing

| Madalina_2286 a răspuns:

Vad eu bine sau pe tine te cheama Cristian?

| dRsClaud a răspuns:

Lol lol lol lol
Lollypop la 13 anystraight face

| cristian_2492 explică:

Vreaus a zic ca am in jur de 40. 45 K