| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex ieri cu o fata, era virgina, nimic ciudat, doar ca aseara a avut febra 39, o durea capul, are gretsuri, si a facut stomatita. DC?, funda

Răspuns Câştigător
| Lauryk_3284 a răspuns:

E normal sa-i fie rau.in corpul ei au avut loc niste modificari,a devenit femeie,e normal sa-i fie rau.un corp sanatos, reactioneaza la o schimbare ca asta.iar stomatita, nu are nicio legatura cu sexul.asa ca stai linistit, nu este vinovat niciunul dintre voi

3 răspunsuri:
| looolliika a răspuns:

Pai.poate a racit... nu cred ca esti thu devina.

| looolliika a răspuns:

Cauze - Stomatitele pot avea multiple cauze: atingere infectioasa, de origine virala (herpes, varicela, zona etc.) sau bacteriana, alergie (la un aparat dentar din rasini sintetice, de exemplu), ulceratie mecanica (frecarea dintilor de gingie, aparat dentar prost adaptat), micoza (margaritarel), cancer bucal etc. Ele sunt favorizate de o proasta stare generala (convalescenta, imunodepresie, tuberculoza, alcoolism sau malnutritie)

sai ai putea tu sa ai ceva microbi thinking oh go on laughing nu se stie laughing

| mada_5472 a răspuns:

Nu este normal sa ii fie rau, sa faca febra (sexul e un lucru normal care nu provoaca febra) deci nu e din cauza asta si nu e vina ta! Iar daca sa zicem prin absurd ca ar fi luat vreo infectie de la tine, in acest caz simptomele nu se instaleaza asa repede ci abia dupa cateva zile. Sa consulte un medic. Multa bafta!