| CodrinAAAAA a întrebat:

Am facut sex inainte de perioada fertila cu iubita mea. A fost neprotejat iar ea era la 5 zile dupa venirea ciclului. Doar am dezvirginat-o(am bagat-o o data sau de doua ori) dupa care am incetat.
doua intrebari am:
1) risca sa fie insarcinata?(nu mi-am dat drumul in ea)
2) are greturi dimineata si burta i s-a intarit. Asta e din cauza ca am facut sex cand era pe ciclu?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"am bagat-o odata sau de doua ori" nu e metoda de contraceptie, acum depinde cum va este norocul, un test de sarcina o sa va lamureasca

| Emilian65 a răspuns:

Riscul de a fi insarcinata, in situatia pe care o prezinti tu, este foarte mare.