| Ioana_3519 a întrebat:

Am facut sex neproptejat cu prietenul meu in ultima zii de menstruatie cand nu mai imi curgea aproape deloc, foarte foarte putin. Pt mine a fost prima data si nu am de unde sa stiu nimic. Nu stiu daca si. a dat drumul in mine sau ceva de genul. Simteam doar ca un zvanc asa facut de el in timpul actului sexual. El mi. a spus ca nu s. a terminat nici in mine nici nicaieri. Nu stiu ce sa mai fac. Imi este foarte frica. Sunt sanse de a ramane gravida? Astept un raspund urgent. Multumesc!

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Sansele sunt extrem de mici, dar nu nule.

| katy a răspuns:

Nici un barbat nu s-ar opri fara sa ejaculeze pentru ca si-ar provoca dureri testiculare.pentru orice eventualitate cumpara-ti postinor 2 asta daca s-a intamplat ieri cel tarziu daca e de mai demult.fa-ti un test oricum fiind in ultima zi de ciclu nu sunt sansele asa mari sa ramai gravida dar. data viitoare vezi si u cu cine te culci sa nu te trezesti cu surprize

| Mihai7best a răspuns:

De ce nu te duci pana la ginecolog?

| Deniisze a răspuns:

Eu zic ca mai bine să aştepţi 2 săptămâni şi apoi să faci testul de sarcină...
Baftă!

| mykydutza001 a răspuns:

In timpul mensturiatiei probabilitatea de a ramane insarcinata este foarte mica, insa nu nulahappyeu te sfatuiesc sa te duci la farmacie si sa iti cumperi un test de sarcinahappyasa o sa stii sigur.

| Dienutza02 a răspuns:

Pai e posibil,dar mai bine ia-ti un test de sarcina de la farmacie, daca sunt doua linii esti insarcinata, iar daca e doar o linie nu esti.big grin

funda?:X

| bombonyk_3456 a răspuns:

Fa in continuare sexx

winking