| StefanPelemeu a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu iubita mea dar nu am ejaculat in ea, sunt sanse ca aceasta sa ramana gravida? Si daca da cat de mari. Tin sa mentionez ca, cu cateva ore inainte de actul sexual m-am masturbat si am ejaculat dar imediat dupa m-am spalat si am urinat iar ea este in a 10-a zi dupa venirea ciclului.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu prea avem noi cum sa ghicim
in teorie orice act sexual neprotejat poate duce la o sarcina mai ales in perioada fertila

| Crackman a răspuns:

In teorie sunt șanse mici de sarcina, cea mai bună soluție nu te atingi de ea
100 garantat