| venom12 a întrebat:

Am facut sex neprotejat cu pr mea si nu mi-am dat drumul in ea. (am bagat-o de cateva ori ) poate sa ramana gravida? raspuns rapid pls (fara glume de 2 leiwinking )

Răspuns Câştigător
| SnitiCuTrademark a răspuns:

Atata timp cat nu ai ejaculat in vaginul ei, totul este ok. Daca insa ejaculasei INAINTE sa 'o bagi de cateva ori' atunci exista o probabilitate destul de mare ca ea sa fie insarcinata. Cel mai bine ar fi sa faca un test de sarcina, sa fiti siguri. happy
Bafta. big grin

10 răspunsuri:
| Mihaela_5801 a răspuns:

Doamne ce glumet esti...Prietena are toate sansele sa ramina gravida! asteptati un pic sa vedeti daca ii vine sau nu ciclul, daca nu ar fi bine sa faca un test de sarcina! iar altadata sa stii sa te protejez! Bafta

| matsa15 a răspuns:

Daca nu ti-ai dat drumu si esti sigur de asta, nu a ramas insarcinata. Cel mai bine e sa asteptati sa vedeti daca ii vine ciclul, atunci totul o sa fie 100% sigur. daca nu ii vine, trebuie sa mearga la doctor

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Riscul este intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care se gasea ea.

| tkdmary a răspuns:

# O sa fi taticlaughing
Felicitari!

| Narcis2007 a răspuns:

Bravo pentru purandel!

| Cuppycake001 a răspuns:

Sigur ca exista o posibilitate. Dar depinde de perioada lunii in care se afla ea. Plus ca nu trebuie neaparat sa iti dai drumul.in timpul actului sexual este eliberat un lichid care contine spermatozoizi. Oricum, asteptati sa'i vina ciclul.

| AnnaAbba a răspuns:

Da ar putea sa ramana insarcinata

| liviu42 a răspuns:

Inainte sa va apucati de a face sex cititi si invatati cum si in ce fel se poate face sex si in ce conditii se poate ramane insarcinata. Cine dracu a stat de pe TPU la curul vostru sa vada ce si cum a-ti facut.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Desigur ca poate. calculeaza-i perioada fertila.

http://www.femei-moderne.ro/calendar-fertilitate/

:) acolo va arata tot ce trebuie sa faceti:)

daca nu ii vine ciclul luna viitoare faceti un test de sarcina
papa
:)

| venom12 explică:

Am o veste buna happy i-a venit ciclul. mai e vreo problema acum? raspuns pls = funditawinking