| mardeamor a întrebat:

Am facut sex neprotejat miercuri iar azi mi-a venit insa nu a ejaculat in mine.este bine data la care mi-a venit insa as vrea sa stiu daca as putea fii insarcinata. mai imi venea dupa 2 zile.sau in cat timp se formeaza acel embrion sau cum se zice? va rog raspundeti-mi sincer mersi frumossad

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata. Ziua era cu risc minim si atata timp cat menstruatia a venit in ziua in acre trebuia, inseamna ca sarcina nu exista.

| roxpau a răspuns:

De ce nu te protejezi? daca nu ii place prietenului tau prezervativul poti folosi anticonceptionale, daca nu va doriti o sarcina de ce riscati? merita oare? eu nu cred, pe viitor alegeti o metoda de protectie

| Bianca_3626 a răspuns:

Se poate sa nu fi insarcinata. Dar altadata protejeaza-te pentru ca nu numai poti sa te trezesti cu un copil dar te poti imbolnavii de sida, sifilis etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Embrionul se formeaza maxin in 3 zile...eu cred ca nu esti insarcinata. dar cel mai bine ia un test de sarcina nu costa mult aproximativ 5 leihappy.

| scumpika201093 a răspuns:

Nu e nici o problema. aceste lucruri tin de organismul fiecarei persoane...iti poate intarzia sh 2 luni sh sa nu fi insarcinata