| EduardGrigore a întrebat:

Am făcut sex protejat, cu 4 zile înainte de ovulatie.Am ejaculat in interior, dar am scos prezervativul cu grija, dupa l-am testat cu apa sa vad daca e rupt, nu a curs nimic din el.Intrebarea este, e o problemă dacă la sfarsit prezervativul era șifonat si se lăsase 0.5-1 cm in jos?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de normal ca prezervativul sa aiba un aspect mai incretit, ''sifonat'' si sa se si lase un pic datorita faptului ca penisul dupa ejaculare isi pierde in mare masura erectia si din acest motiv volumul (marimea) sau scade intr-o anumita masura. Nu este cazul sa fii nici ingrijorat si nici stresat intr-o astfel de situatie cat se poate de... normala in astfel de momente. Multa sanatate!

| EduardGrigore explică (pentru corbulalbrosu):

Mulțumesc mult, asemenea!

2 răspunsuri:
| Anonim2002222 a răspuns:

In practica nu are nimic daca nu au trecut 24 de ore de la contact sa ia pastila de a doua zi ca sa fiti liniștiti